2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos badmintonininkai tęsia žygį „RSL Lithuanian International 2024“ turnyre

Privalai perskaityti

Panevėžyje tęsiasi didžiausias Lietuvoje tarptautinis badmintono turnyras „RSL Lithuanian International 2024“. Pirmąją dieną sportininkai rungėsi kvalifikacijoje į atkrintamąsias.

Moterų vienetų kvalifikacijoje Jorė Kavaliauskaitė pirmajame rate įveikė lenkę Anastasiją Volkovą (31-21, 21-14), tačiau aštuntfinalyje nusileido indei Annanyai Pravin (7-21, 8-21).

Jogailė Kelečiūtė pralaimėjo pirmąją savo dvikovą Siofrai Flynn iš Airijos (12-21,12-21), Jorūnė Šalnaitė nusileido ukrainietei Marijai Koriaginai (10-21,14-21).

Vyrų vienetų varžybose Domas Pakšys įveikė Joelį Taną iš Malaizijos (21-12, 21-23, 21-7), tačiau kvalifikacijos šešioliktfinalyje pralaimėjo olandui Noah Haase (15-21, 21-19, 18-21).

Danielius Beržanskas pralaimėjo Szymonui Stokfiszui iš Lenkijos (17-21,14-21), V. Bagdanavičius nusileido airiui Dylanui Noble’ui (12-21, 20-22).

Vyrų dvejetų susitikimą Vilius Bagdanavičius ir Ąžuolas Barkauskas pralaimėjo ukrainiečiams Andrejui Donui ir Fedirui Tiurinui (13-21, 14-21).

Penktadienį savo pasirodymus kvalifikacijoje tęs Rokas Lesinskas ir Nojus Tenikaitis, kurie šešioliktfinalyje susitiks su ukrainiečiais Sergejumi Marushčaku ir Jegoru Romaniuku.

Atkrintamąsias pradės Viltės Paulauskaitės ir Monikos Sukackaitės tandemas. Merginos turnyro šešioliktfinalyje susitiks su estėmis Elisaveta Berik ir Emili Parsim. J. Kelečiūtė ir Taja Leonovič susitiks su švedėmis Rebecca Kuhl ir Malena Norrman.

Mišrių dvejetų šešioliktfinalyje R. Lesinskas ir V. Paulauskaitė susitiks su airiais Joshua Magee ir Moya Ryan, Edgaras Slušnys ir Vaida Slušnienė žais su Andrejaus Dono ir Samantos Golubickaitės pora.

Moterų vienetų šešioliktfinalis – lietuviškas. Jame S. Golubickaitė susitiks su V. Paulauskaite.

Vyrų dvejetų šešioliktfinalyje D. Beržanskis ir D. Pakšys susitiks su estais Karlu Kertu ir Tauri Kliku, o Aivaras Kvedarauskas ir E. Slušnys žais su lenkais Bartoszu ir Piotru Krajewskiais.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img