2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„Kauno Žalgirio“ vairą perėmė S. Širmelis

Privalai perskaityti

Po rinktinių pertraukos į Lietuvos čempionatą „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas žengs su nauju vyriausiuoju treneriu. 

Laikinai vyriausiojo trenerio poziciją užėmusį Nerijų Mačiulį pakeis prieš mėnesį prie komandos prisijungęs Saulius Širmelis.

N. Mačiulis komandos vairą perėmė balandžio mėnesį, kai klubas atsisveikino su Glennu Stahliu.

„Nerijus ne kartą gelbėjo komandą tada, kai jai to labiausiai reikėjo ir užėmė laikinojo trenerio poziciją. Už tai jam esame labai dėkingi, bet dabar mūsų keliai skiriasi“, – sprendimą komentavo klubo prezidentas Mantas Kalnietis.

Keturių dešimčių treniravimo patirtį sukaupęs S. Širmelis per savo karjerą yra treniravęs Ukmergės „Vienybės“, Vilniaus „Žalgirio“, „Panerio“, „Polonijos“, Kauno „Atleto“, „Šiaulių“, Panevėžio „Ekrano“,  Marijampolės „Sūduvos“ ir FBK „Kauno“ komandas, taip pat dirbęs užsienio klubuose – „Ventspils“ ir „Jelgava“ (Latvija), „Tatran“ (Slovakija), „Atlantis“ (Suomija), „Eskilstuna“ (Švedija), „Akzhayik“, „Ordabasy“ ir „Shakhter“ (Kazachstanas).

Prie komandos vairo S. Širmelis debiutuos kontrolinėse rungtynėse su Daugpilio komanda, o pirmasis išbandymas Lietuvos čempionate lauks jau birželio 15 dieną, rungtynėse su Alytaus „Dainava“.

alyga naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img