2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

P. Srėbalius – geriausias gegužės jaunasis žaidėjas

Privalai perskaityti

Šiemet „TOPsport A lygoje“ Gargždų „Banga“ demonstruoja gana stabilų žaidimą ir ekipos gretose atsiskleidžia ne vienas jaunas futbolininkas.

Nežaidus visiems atakuojantiems žaidėjams, daugiau galimybių sulaukė ir lūkesčius pateisino Pijus Srėbalius, kuris po komentatorių ir tinklalaidžių vedėjų balsų suskaičiavimo buvo pripažintas geriausiu gegužės mėnesio jaunuoju žaidėju.

21-erių futbolininkas praėjusį mėnesį žaidė ketveriose rungtynėse, visas jas pradėjo starto sudėtyje ir prisidėjo prie poros „Bangos“ pasiektų staigmenų. Ryškiausias epizodas – įvartis į čempiono „Panevėžio“ vartus.

P. Srėbalius šiemet dažniausiai rungtyniauja atakos smaigalyje ir per 13 mačų pasižymėjo kartą bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Mano nuomone, gegužės mėnuo buvo įspūdingiausias tiek man, tiek mano komandai. Teko pabūti kapitono pozicijoje, kurios metu įmušiau įvartį ir iškovojome komandai pergalę. Patyrėme ir skaudų pralaimėjimą, tačiau tai padėjo įdėti daugiau darbo ir pastangų. Noriu padėkoti treneriui ir savo komandai, kad pasitikėjo manimi ir suteikė man šansą, taip pasiekiau savo geriausią formą.

Šiam sezonui mano tikslas yra padėti komandai iškovoti kuo daugiau pergalių, užimti aukštesnę vietą lygoje ir sužaisti taurės finale, nes praeitais metais labai mažai trūko iki šios galimybės. Pats noriu toliau tobulėti ir siekti aukštumų“, – mintimis dalinosi „Bangos“ atstovas.

Kovo mėnesį geriausio jaunojo žaidėjo pripažinimo sulaukė Alytaus DFK „Dainava“ legionierius iš Nigerijos Ode Abdullahi, balandį – „Kauno Žalgirio“ puolėjas Armandas Kučys.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img