2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Pirmą kartą į Europos čempionatą nepatekusi L. Jasiūnaitė: neįvykdžiau savo tikslo

Privalai perskaityti

Pirmadienį Romoje (Italija), jau ketvirtame Europos čempionate paeiliui, startavo ieties metikė Liveta Jasiūnaitė. Lietuvos rekordininkė atrankoje įrankį numetė 55.85 m (55.20–55.85–X) ir iš 30 dalyvių užėmė 17 vietą. Į finalą pateko 12 ieties metikių, o paskutinės patekusios rezultatas – 57.71 m.

Vos 3 sportininkės įvykdė kvalifikacinį normatyvą (60.50 m), o L. Jasiūnaitės geriausias sezono rezultatas buvo pasiektas prieš mėnesį Kaune – 61.01 m. Toli nuo sau įprastų rezultatų likusi lietuvė nesėkmės priežasčių iškart po atrankos įvardinti negalėjo:

„Dar sunku kažką spręsti, ką tik išėjau iš stadiono. Niekas šiuo metu nešauna į galvą, kažkokio aiškaus pateisinimo šiam rezultatui neturiu. Tiesiog reikės analizuoti. Esu sveika, treniruotės sklandžiai ėjosi ir viskas šiaip iš esmės yra gerai. Bet kodėl šiandien toks rezultatas…“

Iki šiol L. Jasiūnaitė dalyvavo visų Europos čempionatų finaluose. 2016 m. Amsterdame (Nyderlandai) lengvaatletė užėmė 12 vietą, 2018 m. Berlyne (Vokietija) laimėjo bronzą, o 2022 m. Miunchene (Vokietija) iškovojo 6 vietą.

„Nei pykstu, nei nepykstu. Tiesiog neįvykdžiau savo tikslo – patekti į finalą. Sunku kažką pakomentuoti“, – nusivylusi rezultatu sakė L. Jasiūnaitė.

Tokijo olimpinėse žaidynėse 7 vietą užėmusi ieties metikė siekia kelialapio į Paryžių. Šiuo metu sportininkė olimpinių žaidynių reitingų sistemoje užima 24 vietą, o į Prancūzijos sostinę keliaus 32 rungties dalyvės. Dabar L. Jasiūnaitė planuoja startą Lietuvos čempionate, kuris Palangoje vyks birželio 28–30 d.

lengvoji.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img