2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Andrea Trinchieri po paskutiniųjų finalo rungtynių: „Mano komanda padarė viską“

Privalai perskaityti
Lukas Katilius, BasketNews žurnalistas
Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Andrea Trinchieri po pralaimėjimo „Betsafe-LKL“ finale kalbėjo apie savo ateitį bei priežastį, dėl kurios bėgo prie sekretoriato po finalinio švilpuko.
Žalgiriečiai trečiadienį svečiuose 87:88 nusileido Vilniaus „Rytui“ bei 1-3 pralaimėjo finalo seriją.
„Sveikinimai „Rytui“, – sakė A.Trinchieri. – Tai buvo sunki serija, pralaimėjome dvejas rungtynes pratęsime, vienas – 1 tašku. Turėjome galimybę laimėti antrąsias, ketvirtąsias rungtynes. Bet taip nebuvo lemta.
Darkart noriu pasveikinti „Rytą“, nes jie turėjo daug gerų individualių pasirodymų. Mano komanda atidavė viską. Nemanau, kad įmanoma susikurti geresnį paskutinį metimą tam žaidėjui, kuriam ir nori.
Žinojome, kad rungtynės bus tokios, turėjome sugrįžti. Antrojoje pusėje buvome labai nuoseklūs gynyboje. Strigome, atsilikinėjome, bet grįžome. Turėjome galimybę laimėti bei sugrąžinti seriją į Kauną. Tačiau taip nenutiko.
Vienintelė to priežastis – mūsų gynyba, kuri visos serijos metu buvo tikrai pažeidžiama. Kai per trečiąjį kėlinį praleidi daug taškų neišnaudojęs komandinių pražangų, tai reiškia, jog nebuvai pakankamai susikaupęs žaisti tokioje serijoje. Per paskutines 5 atakas gavus 5 metimus iš po krepšio, reiškia, kad tavo gynyba yra labai trapi.
Dalykas toks – aš tikiu, kad „Žalgiris“ turėjo labai sunkų sezoną, kuris turėjo daug pakilimų ir nuosmukių. Manau, kad sezono viduryje darėme labai gerą darbą, turėjome teigiamą balansą Eurolygoje, laimėjome taurę. Buvo sunku, tikrai sunku išlaikyti visas dalis kartu. Atėjome į finalą, tikėdami, kad laimėsime, bet pusfinalio trečiajame mače praradome savo puolimo lyderį. Tai buvo stiprus smūgis, bet aš manau, kad mes turėjome ir galėjome padaryti daugiau.
Pamoka yra labai paprasta. Aš priimsiu visą kritiką, esu pakankamai patyręs. Bet mūsų organizacija turi mokytis, kad augtų. Buvo daug klaidų sezono metu, o jei neaugsi, tai bus labai sunku. Kad sukurtum gerą ir stabilią sudėtį yra labai sunku. Mums reikia suprasti visus dalykus, kurie neveikė, kad parodytume stipresnį „Žalgirio“ veidą.
Noriu padėkoti visiems mūsų fanams. Jie mus palaikė, stūmė į priekį. Esu tiesiog nusivylęs pabaiga, bet žinau, kad mano komanda atidavė viską.“
Po finalinio švilpuko A.Trinchieri puolė aiškintis su sekretoriatu. To priežastis – neva buvusi pražanga prieš Arną Butkevičių.
„Desperacijos nebuvo, – sakė italas. – Tai buvo pražanga prieš Arną (Butkevičių), o aš paprašiau peržiūrėti epizodą. Arnas perėmė kamuolį bei buvo kontaktas. Paprašiau teisėjų peržiūrėti, bet jie jau buvo duše. Nežinojau, kad tarp teisėjų yra Usainas Boltas. Reikėjo juos surasti.
Tai buvo tarsi pokštas. Aš klausiau „kur teisėjai?“ ir niekas nežinojo. Komisaras pasakė, kad suras teisėjus. Situacija buvo labai aiški ir tiesiog norėjau, kad jie patikrintų paskutinę ataką, nes prieš Butkevičių buvo pražanga, kai jis perėmė kamuolį.“
Vėliau treneris detalizavo, kad teisėjai išaiškino, jog pražanga įvyko po finalinės sirenos.
Taip pat A.Trinchieri sulaukė klausimo apie savo kontrakto situaciją kitam sezonui, bet to nedetalizavo.
„Aš nesu svarbus šiuo metu. Ką tik pralaimėjome finalą, kūnai dar karšti. Aš žinau, kad man labai rūpi „Žalgiris“. Atėjau, stengiausi padėti. Padariau gerų dalykų, bet ir daugybę klaidų, kaip kiekvienas treneris.
Bet dabar galvoti apie mane netinkamas metas“, – sakė A.Trinchieri.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img