2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio rinktinės stoja į kovą dėl paskutinių olimpinių kelialapių

Privalai perskaityti

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio Jūrmaloje (Latvija) vyksta CEV „Tautų taurės“ turnyro finalinis etapas. Jame dėl paskutinių kelialapių į olimpines žaidynes kovos tiek Lietuvos vyrų, tiek moterų rinktinės.

Lietuvos vyrų rinktinė, kurią sudaro Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius bei Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius, teisę žaisti Jūrmaloje išsikovojo triumfavę Vilniuje vykusiame preliminaraus etapo turnyre.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai pateko į B grupę, kur žais su pajėgiomis Prancūzijos ir Vokietijos komandomis.

A grupėje žais Ispanija, Austrija ir Portugalija, C grupėje – Norvegija, Šveicarija ir Lenkija, D grupėje – Latvija, Švedija ir Belgija. Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupių ekipas.

Lietuvos moterų rinktinė Vilniuje suklupo pusfinalyje, bet jai atiteko vienas iš likusių kelialapių, išdalintų pagal atnaujintą šalių reitingą.

Lietuvės pateko į D grupę, kur jų lauks akistatos su Ukrainos ir Latvijos komandomis. Mūsų šalies rinktinei atstovaus Ieva Dumbauskaitė su Ieva Vasiliauskaite bei Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės.

Finaliniame „Tautų lygos“ etape jau nebegalės žaisti tie tinklininkai, kurie iškovojo kelialapius į olimpines žaidynes pagal reitingą. Dėl šios priežasties turnyre negalės dalyvauti istorinius kelialapius į Paryžių jau iškovojusios Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė.

A grupėje žais Lenkijos, Čekijos ir Belgijos atstovės, B grupėje – Italija, Austrija ir Slovėnija, C grupėje – Nyderlandai, Suomija ir Norvegija.

Tik „Tautų lygos“ nugalėtojai iškovos savo stipriausiai porai kelialapius į Paryžiaus olimpines žaidynes.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img