2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Atšaukta C.McGregoro kova UFC’303 turnyre

Privalai perskaityti

Birželio 29-ą dieną Las Vegase esančioje „T-Mobile“ arenoje vyksiantis „UFC 303“ turnyras kardinaliai pasikeitė – Conoro McGregoro sugrįžimas į oktagoną bus atidėtas. Pradžioje buvo planuojama, kad airis susitiks su Michaelu Chandleriu netitulinėje pusvidutinio svorio kategorijos kovoje, tačiau prieš porą savaičių atšaukta turnyro spaudos konferencija pradėjo kelti abejones dėl šios kovos įvykimo.

Neseniai UFC prezidentas Dana White‘as patvirtino, kad C.McGregoro ir M.Chandlerio kova iš turnyro programos išbraukta dėl C.McGregoro patirtos traumos. Jos rimtumas kol kas nėra atskleidžiamas, tačiau tikimasi, kad kova įvyks vėliau šiais metais.

Naujoje pagrindinėje „UFC 303“ turnyro kovoje brazilas Alexas Pereira gins pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš čeką Jirį Prochazką. Čekui tai bus puiki proga atsirevanšuoti už pralaimėjimą 2023 m. lapkritį, kai jis antrajame raunde pralaimėjo A.Pereirai nokautu.

Įdomu tai, kad A.Pereira, neseniai viešėjęs Australijoje, buvo susilaužęs porą pirštų, tačiau nepaisant to, sutiko per trumpą laiką pasiruošti kovai su J.Prochazka ir išgelbėjo be pagrindinės kovos likusį turnyrą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img