2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

„Panevėžys“ atsisveikino su puolėju ir pasipildė vartininku

Privalai perskaityti

„Panevėžio“ futbolo klubas padėkojo už komandoje praleistą laiką Nikai Kačaravai. Su 30-mečiu puolėju sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu.

Kartvelas prie ekipos prisijungė praėjusio sezono antroje pusėje ir tapo Lietuvos čempionu. Šiemet futbolininkas džiaugėsi iškovota „TOPsport LFF Supertaure“, prie kurios prisidėjo realizuodamas baudinį.

2024-aisiais N. Kačarava šalies pirmenybėse per 10 susitikimų įvarčių nepelnė ir pasižymėjo vieneriose „FPRO LFF taurės“ rungtynėse – pasiuntė kamuolį į Vilniaus „Žalgirio“ vartus.

Iš viso su „Panevėžio“ marškinėliais puolėjas sužaidė 19 mačų, įmušė 3 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Futbolo klubas „Panevėžys“ dėkoja N. Kačaravai už komandoje praleistą laiką ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

***

Futbolo klubas „Panevėžys“ į savo gretas pasikvietė vartų sargą iš Moldovos. Iškritus iš rikiuotės Vytautui Černiauskui bei Tomui Švedkauskui, prie komandos prisijungė Emilis Timburas, su kuriuo sudaryta iki sezono pabaigos galiojanti sutartis.

26-erių vartininkas karjeros pradžioje priklausė Kišiniovo „Zimbru“ ekipai, vėliau buvo išpirktas Žodzinos „Torpedo“, o 2019-aisiais persikėlė į Timišoaros „SSU Poli“ komandą.

Moldavas Rumunijoje neužsibuvo ir tais pačiais metais atvyko į Orhėjaus „Milsami“ klubą, kuriam atstovavo iki atvykimo į Lietuvą. E. Timburas žaidė visose ketveriose rungtynėse prieš „Panevėžį“ UEFA Konferencijų lygoje, per tuos mačus praleido 3 įvarčius bei sėkmingai tvarkėsi su baudiniais.

2022 metais vartininkas kol kas vienintelį sykį gynė gimtosios šalies rinktinės garbę kontrolinėje akistatoje prieš Ugandą.

„Pas mane buvo pasibaigęs kontraktas su „Milsami“ ir buvau naujo pasiūlymo paieškose. Su manimi susisiekė „Panevėžio“ atstovai, papasakojo apie situaciją klube ir paklausė, ar man būtų įdomu prisijungti prie komandos, pateikė pasiūlymą. Porą dienų pasvarsčiau – mane viskas tenkino, pasirašiau kontraktą ir dabar esu čia.

Praėjo šešeri metai, kai pirmą kartą pabandžiau legionieriaus duonos – mano gyvenime ir karjeroje daug kas pasikeitė. Dabar esu pilnas jėgų ir optimizmo naujam iššūkiui. Esu įsitikinęs, kad su adaptacija man padės komandos draugai ir klubo darbuotojai.

Mano tikslai – žaisti, tobulėti ir duoti komandai naudos. Taip pat su komanda daryti viską, kad laimėtume kiekvienose rungtynėse, kaip įmanoma toliau nužygiuoti Europos varžybose, užimti kuo aukštesnę vietą čempionate, džiuginti sirgalius bei džiaugtis kartu su jais“, – pirmosiomis mintimis su fk-panevezys.lt svetaine dalinosi E. Timburas.

alyga naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img