2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Privalai perskaityti

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko įnirtinga ekipažų kova, kurios metu buvo padaryta daug klaidų ir įvykdyta daugybė rezultatų pokyčių.

Antrąją varžybų dieną klaidą padarė ralio lyderis Vaidotas Žala, kuris per aštriai įveikė lėtą posūkį ir vertėsi per šoną. Nors automobilis liko beveik nepažeistas, jis nebegalėjo tęsti varžybų.

Po šio incidento lyderiais tapo Giedrius Notkus ir Dalius Strižanas, o antrąją vietą užėmė Vladas Jurkevičius su Aisvydu Paliukėnu. Šiuos ekipažus, važiuojančius „Škoda Fabia R5“ automobiliais, skyrė tik kiek daugiau nei 10 sekundžių.

Tačiau tada „nulinis“ ekipažas, atliekantis teisėjų pagalbininkų funkciją, įstrigo kelkraštyje ir užtvėrė dalį trasos. Teisėjai pradėjo mojuoti raudona vėliava, dėl ko varžybų komisarai nusprendė atšaukti 11-ą greičio ruožą ir galutiniais rezultatais laikyti 10-o greičio ruožo rezultatus.

G. Notkus ir D. Strižanas šventė pergalę – pirmąją po beveik aštuonerių metų pertraukos. Antri liko V. Jurkevičius ir A. Paliukėnas, atsilikę 9 sekundėmis. Trečiąją vietą užėmė Rokas Steponavičius su Dovydu Ketvirčiu, atsilikę daugiau nei 36 sekundėmis.

Ketvirti finišavo latviai Emīls Blūms ir Didzis Eglītis su „Mitsubishi Lancer EVO IX“, o penkti – broliai Irmantas ir Edvinas Buivydai su „Ford Fiesta N5“. Dėl avarijų ir gedimų „Rally Žemaitija“ finišo nepasiekė net 23 ekipažai, tačiau varžybos buvo įspūdingos tiek dalyviams, tiek žiūrovams.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img