2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Marco Huck Sugrįžta į Dream Boxing Turnyro Ringą

Privalai perskaityti

15 kartų pasaulio bokso čempionas Marco Huck sugrįžta į Dream Boxing ringą jau 2024 m. birželio 29 d. Berlyne. Prieš daugiau nei 5 500 žiūrovų, 39 metų sunkiasvoris bokso žvaigždė vėl kovos ringe.

Per spaudos konferenciją, kuri vyko 2024 m. gegužės 15 d. Estrel viešbutyje, diskusijos greitai pasuko link „Ring of Fire“ renginio, kuris vyks 2024 m. gegužės 18 d. Rijade. Huck, kovojęs su Usyk 2017 m., dalijosi savo įžvalgomis:

„Manau, kad Usyk yra puikus boksininkas, kuris išsiskiria greičiu, ištverme ir patirtimi ringe. Fury yra įspūdinga figūra, tačiau Usyk savybės nulems kovą. Mano spėjimas: Usyk laimės nokautu 7-ame raunde. Tačiau Fury nereikia nuvertinti dėl jo ūgio ir pasiekimo pranašumų. Tai bus labai įdomi kova.“

Realybės šou žvaigždės Eric Sindermann (dar žinomas kaip Dr. Sindsen) ir Jörg Hansen taip pat spręs savo ginčą ringe 2024 m. birželio 29 d., kas bus įdomu realybės šou gerbėjams. Huck jau daugelį metų pažįsta Sindermann ir pasiūlė jam šią galimybę.

Huck yra gerai pasiruošęs savo sugrįžimui ir jau yra geros formos. Su savo puikia treniruočių komanda, jis siekia sugrįžti į pasaulinę klasę, jo didysis tikslas yra dalyvauti pasaulio sunkiasvorių čempionate vienoje iš keturių pagrindinių pasaulio organizacijų.

Kenan Hukic, Huck brolis, sakė: „Mes sugrąžinsime Marco į formą! Jis neprarado nei savo smūgio jėgos, nei ringo intelekto, nei Huck sprendimų ringe.“

Dream Boxing turnyras bus transliuojamas visame pasaulyje per www.fightplus.eu platformą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img