2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

EURO 2024: Belgijos rinktinė atsitiesė nugalėdama rumunus

Privalai perskaityti

EURO 2024 čempionate sužaistos paskutinės šeštadienio rungtynės. Belgijos futbolo rinktinė, po nesėkmės pirmajame ture, atsitiesė nugalėdama Rumuniją rezultatu 2:0.

Belgai greitai įsiveržė į priekį jau antrąją rungtynių minutę. Romelu Lukaku baudos aikštelėje susistabdęs kamuolį nugara į vartus jį perdavė Youri Tielemansui, kuris galingu smūgiu išvedė Belgiją į priekį. Per pirmąjį kėlinį belgai turėjo dar ne vieną progą, daugiausia veiksmų sukosi per Keviną De Bruyne’ą, tačiau nei jo smūgiai, nei perdavimai nevirto įvarčiais.

Po pertraukos belgai surengė kontrataką, kurios metu K. De Bruyne ilgu perdavimu išvedė R. Lukaku vieną prieš vartininką. Puolėjas užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau jo džiaugsmą nutraukė VAR peržiūra, dėl minimalios nuošalės. Tai jau trečias kartas šiame turnyre, kai VAR peržiūros metu Lukaku įvartis buvo atšauktas.

Rumunai taip pat turėjo savo progų, tačiau jiems trūko tikslumo atakų smaigalyje. Galiausiai belgų persvarą įtvirtino K. De Bruyne. Po vartininko perdavimo per visą aikštę Belgijos rinktinės kapitonas atsidūrė vienas prieš vartininką ir tiksliai užbaigė ataką.

Po šios akistatos visos E grupės komandos turi po 3 taškus.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img