2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

Privalai perskaityti
„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pergalingai pradėjo trečią „TOPsport A lygos“ ratą. Pirmoji Sauliaus Širmelio pergalė vadovaujant žaliai baltiems buvo įtikinama – Dariaus ir Girėno stadione rezultatu 4:1 (2:1) įveiktas Kauno rajono „Hegelmann“ klubas.
Įpusėjus pirmai rungtynių pusei žalgiriečius į priekį išvedė Filipas Dangubičius – į savo buvusios komandos vartus kroatas įvartį pelnė po standartinės situacijos, kai perdavimą atliko Aldayras Hernandezas.
Tiesa, netrukus rezultatą svečiams pavyko išlyginti. Po standarto kamuolį į savo vartus nukreipė Divine’as Naah – 1:1.
Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Kauno Žalgiris“ vėl išsiveržė į priekį. Po puikios kombinacijos atakoje Davidas Anane atliko perdavimą iš krašto, o baudos aikštelėje atsidūręs Gratas Sirgėdas įvartį pelnė vienu lietimu – 2:1.
Vos prasidėjus antram kėliniui tas pats G.Sirgėdas atliko perdavimą jau minėtam F.Dangubičiui, kuris neklydo ir padidino žalgiriečių pranašumą – 3:1.
Kroatui galiausiai priklausė ir paskutinis žodis šiose rungtynėse. Po kontratakos A.Hernandezas atliko perdavimą iš krašto, o F.Dangubičius kyštelėjo koją ir įformino savo „hattricką“ – 4:1.
Per likusį laiką Kauno komandą kelis kartus gelbėjo Deividas Mikelionis, o prie varžovų vartų savo progą turėjo į virpstą pataikęs Artūras Dolžnikovas.
Po šių rungtynių „Kauno Žalgiris“ su 28 taškais pakilo į trečią vietą turnyro lentelėje ir atsilikimą nuo „Hegelmann“ sumažino iki keturių taškų.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img