2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

EURO 2024: Kroatijos ir Italijos rungtynės baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1

Privalai perskaityti

B grupės paskutinės rungtynės tarp Kroatijos ir Italijos rinktinių baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1. Šis rezultatas italams leido užimti antrąją vietą ir iškovoti tiesioginį kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Abi rinktinės pirmajame kėlinyje kūrė pavojingas progas, tačiau įvarčių nepelnė. Antrojo kėlinio pradžioje Luka Modričius nerealizavo teisėjo po VAR peržiūros skirto baudinio, tačiau po minutės jis pirmas pasiekė vartininko atmuštą kamuolį ir išvedė Kroatiją į priekį 1:0. Italijai rezultatą 98-ąją minutę išlygino Mattia Zaccagni, pasižymėjęs nuostabiu smūgiu.

Sužaidus visas rungtynes, Ispanija su 9 taškais finišavo pirmoje vietoje, Italija su 4 taškais liko antra, Kroatija su 2 taškais – trečia, o Albanija su 1 tašku užėmė paskutinę vietą. Kroatija dar turi šansų patekti į aštuntfinalį, tačiau jų galimybės yra labai mažos.

Šiose rungtynėse Italija pirmą kartą nuo 1998 m. pasaulio čempionato pradėjo be „Juventus“ žaidėjų startiniame vienuoliktuke. Luka Modričius tapo vyriausiu futbolininku, pelniusiu įvartį Europos čempionatų istorijoje (38 metai ir 289 dienos).

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img