2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Andersas Fjordbachas grįžta ginti čempionų titulo „Aurum 1006 km lenktynėse“

Privalai perskaityti

Milžiniško susidomėjimo sulaukiančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“, vykstančiose Palangoje, Danijos lenktynininkas Andersas Fjordbachas prisijungs prie „Stateta BRO – IGNERA by AMG“ komandos, siekdamas apginti pernai iškovotą čempionų titulą.

Žinia apie A. Fjordbacho sugrįžimą sukėlė nerimo varžovų stovykloje, tačiau džiugiai nuteikė žiūrovus. Pernai šis talentingas lenktynininkas kvalifikacijos metu tris kartus gerino trasos rekordą ir padėjo komandai iškovoti pirmąją starto poziciją. Kulminacija tapo naujas trasos rekordas – 1 min. 05,425 sek., už kurį sportininkas buvo apdovanotas specialiu LASF prizu.

Pakviesti A. Fjordbachą sugrįžti į Lietuvą nebuvo sunku, pasakoja „ES Motorsport“ klubo prezidentas Ernestas Staponkus. Pernykštė pergalė ir pačios lenktynės paliko puikų įspūdį Danijos pilotui, todėl jis su malonumu sutiko dar kartą dalyvauti varžybose Palangoje.

Šiemet A. Fjordbachas komandoje lenktyniaus su Julius Adomavičiumi, keturis kartus iš eilės laimėjusiu šias lenktynes, ir Nemunu Dagiliu, kuriam pergalė šypsojosi 2005, 2013 ir 2018 metais. Jie visi vairuos „Mercedes-Benz AMG GT3 EVO“ automobilį.

Taip pat svarstoma galimybė į komandą įtraukti Amerikos lietuvį Tadą Karlinską, tačiau dėl šeimyninių ir logistikos problemų jo dalyvavimas dar nėra patvirtintas.

Net ir be dar vieno Danijos sportininko, „Stateta BRO – IGNERA by AMG“ ekipa yra laikoma viena favoričių, pasiryžusi susigrąžinti birželio 16 d. Vilniuje organizatoriui sugrąžintą Pereinamąją taurę. Komandos tikslas – laimėti jubiliejines, 25-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“.

„Visos komandos šiemet yra itin pajėgios ir nestokojančios savo kozirių“, – teigia E. Staponkus. „Todėl labai nedrąsu kelti uždavinį „laimėti“, tačiau tikrai neketiname iškristi iš pretendentų tarpo. Pasistengsime laimėti jubiliejines lenktynes, nors tai padaryti bus labai nelengva.“

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img