2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Vilkyčiuose įvyko Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio kroso čempionato trečiasis etapas

Privalai perskaityti

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyko trečiasis Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio kroso čempionato etapas. Dėl pozicijų ir svarbių metinės įskaitos taškų varžėsi daugiau nei 70 dalyvių, suskirstytų į aštuonias klases.

Šįkart ralio kroso varžybos Vilkyčiuose buvo visiškai kitokios nei birželio pradžioje vykęs Europos automobilių kroso čempionato etapas, kai per dvi dienas raudonos vėliavos dėl avarijų buvo iškeltos net 13 kartų. Sekmadienio varžybose raudona vėliava buvo parodyta tik sykį ir tai ne dėl susidūrimo, o „SuperCars“ finale užfiksavus falšstartą.

Nors sportininkai kovojo artimoje distancijoje ir nevengė pasiramstyti kėbulais, nebuvo nė vieno susidūrimo, dėl kurio reikėtų stabdyti varžybas. Nepaisant to, lenktynės nestokojo veiksmo, ypač finale, kur „Joker“ rato taisyklė išlaikė intrigą iki paskutinio posūkio.

Aštuoniose skirtingose klasėse varžėsi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Daugiausiai prizinių vietų iškovojo latviai, antroje vietoje pagal prizines vietas liko lietuviai.

Klasės ir nugalėtojai:

  • „Yaris 1000“: Darvidas Šarkūnas laimėjo solidžia persvara prieš latvį Toms Bumbiers. Trečias liko Kernius Šulinskas, nepaisant techninių kliūčių kvalifikacijoje.
  • „Yaris 1300“: ASK „Vilkyčiai“ atstovas Nikita Iljin triumfavo po dramatiškos kovos. Antras finišavo estas Kristo Muru, trečias – Ričards Laukšteins.
  • „Lada RX“: Rolands Bruzans laimėjo klasę, antras finišavo Andris Krastins, trečias – Niks Mezins. Lietuvių šioje klasėje nebuvo.
  • „Xtreme“: Janis Baumanis laimėjo, Roberts Rumbenieks finišavo antras, o Matas Zavarskis dėl techninių problemų finišavo trečias.
  • „Super 1600“: Audrius Kragas laimėjo šį etapą, antras liko estas Andreas Aulikas, trečias – Valdas Mikužis.
  • „Super 2000“: Visas podiumas priklausė latviams: Kristaps Kasparovičs, Lenards Patriks Lepsis, Janis Saulite. Rokas Jakubauskas buvo arčiausiai prizininkų tarp lietuvių.
  • „BMW RX 3000“: Kristaps Kronbergs laimėjo, Raivis Galvins buvo antras, o Janis Olle – trečias. Lukas Sidabras liko ketvirtas.
  • „SuperCar“: Paulius Pleskovas tapo nugalėtoju, Bruno Blumbergs buvo antras, o Ivarsas Joelis – trečias.

Šiais metais Vilkyčių automobilių sporto komplekse vyks dar vienerios ralio kroso varžybos. Rugpjūčio 11 d. čia bus surengtas penktasis Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img