2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Šiauliuose vyko įtemptas Europos motokroso čempionato pusfinalis ir moterų čempionato etapas

Privalai perskaityti

Birželio 29-30 dienomis Šiauliuose, Aleksandrijos motokroso trasoje, vyko 2024 m. Europos motokroso EMX65/EMX85 čempionato Šiaurės ir Centrinės zonų pusfinalis bei Europos moterų čempionato penktasis etapas. Šis renginys pritraukė sportininkus iš 16 centrinės ir šiaurės Europos šalių.

Pirmąją dieną vyko treniruotės ir kvalifikaciniai važiavimai, kuriuose dalyvavo 46 EMX85 ir 49 EMX65 klasės sportininkai. Į finalinius važiavimus pateko po 40 dalyvių iš kiekvienos klasės, o du buvo rezerviniai. „EMX Women” klasėje varžėsi 18 dalyvių, o „EMX Women 125” klasėje – 10.

Kvalifikaciniuose važiavimuose lietuviai pasirodė gerai. Maksimilianas Leopoldas ir Daimis Adamonis kovojo dėl vietos finaliniuose važiavimuose. M. Leopoldas, nors ir turėjo techninių problemų, pateko į rezervinius dalyvius. D. Adamonis, po įtemptos kovos, kvalifikavosi į sekmadienio važiavimus. EMX85 klasėje Eivydas Bartusevičius nepavyko patekti į finalus, o Rojus Zaborskis kvalifikavosi tiesiogiai. Agilija Skudutytė iš „EMX Women” klasės užėmė 15-ą vietą po techninių sunkumų.

Finaliniuose važiavimuose D. Adamonis susidūrė su iššūkiais, bet iš visų jėgų stengėsi pasiekti finišą ir bendroje įskaitoje užėmė 36-ą vietą. R. Zaborskis atsargiai vairavo sudėtingomis sąlygomis ir iškovojo 30-ą vietą. A. Skudutytė, po pirmojo važiavimo techninių problemų, antrajame pasirodė geriau ir užėmė 13-ą vietą, bendroje įskaitoje – 14-ą vietą, o EMX Women 125cc klasėje – 6-ą vietą.

Pusfinalio lyderiai keitėsi iki pat paskutinių ratų. EMX65 klasėje podiumą užėmė Luca Nierychlo (Vokietija), Jettas Gardineris (D. Britanija) ir Kristoferis Valkas (Estija). EMX85 klasėje prizininkai buvo Haydenasas Stattas (D. Britanija), Moritzas Erneckeris (Austrija) ir Lucas Leokas (Estija).

Moterų varžybose Elsa Andersson-Lof iš Švedijos laimėjo „EMX Women 125” klasę, o „EMX Women” klasėje trečią vietą. Nugalėtoja tapo Lucy Barker (D. Britanija), antrą vietą užėmė Elena Kapsamer (Austrija).

Šis savaitgalis buvo ypatingas Didžiosios Britanijos sportininkams, kurie pelnė dvi pirmąsias ir vieną antrąją vietą. Taip pat ant podiumo lipo sportininkai iš Estijos ir Austrijos.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img