2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

EURO 2024 Aštuntfinalio Pabaiga: Rezultatyviausi Žaidėjai ir Komandos, Geriausi Vartininkai

Privalai perskaityti

Antradienį EURO 2024 čempionate baigėsi aštuntfinalio etapas. Po įtemptų rungtynių paaiškėjo, kad kovą dėl nugalėtojų trofėjaus tęs aštuonios komandos: Ispanija, Vokietija, Portugalija, Prancūzija, Anglija, Šveicarija, Nyderlandai ir Turkija.

Grupių etape ir aštuntfinaliuose buvo sužaistos 44 rungtynės, kuriose pelnyta 100 įvarčių – vidutiniškai 2,27 įvarčio per rungtynes. Rezultatyviausi čempionato žaidėjai su 3 įvarčiais yra Nyderlandų puolėjas Cody Gakpo, Sakartvelo žaidėjas Georgesas Mikautadze, vokietis Jamalas Musiala ir slovakas Ivanas Schranzas. Visgi, iš šių žaidėjų tik C. Gakpo ir J. Musiala tęsia kovas toliau.

Po du įvarčius yra pelnę anglai Jude’as Bellinghamas ir Harry Kane’as, vokiečiai Niclas Fullkrugas ir Kai Havertzas, olandas Donyellas Malenas, rumunas Razvanas Marinas, ispanas Fabianas Ruizas ir turkas Merihas Demiralis. Rezultatyvių perdavimų kategorijoje pirmauja olandas Xavi Simonsas, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Po 2 perdavimus atliko turkas Orkunas Kökcü, ispanai Fabianas Ruizas ir Lamine’as Yamalis, rumunas Dennisas Manas bei šveicarai Remo Freuleris ir Michelas Aebischeris.

Daugiausiai „sausus“ vartus išlaikė Prancūzijos rinktinės vartininkas Mike’as Maignanas (3), po 2 kartus – ispanas Unai Simonas, anglas Jordanas Pickfordas, belgas Koenas Casteelsas ir vokietis Manuelis Neueris.

Komandų rezultatyvumas taip pat įspūdingas. Daugiausiai įvarčių per ketverias sužaistas rungtynes pelnė Vokietija (10), toliau rikiuojasi Ispanija (9), Nyderlandai (7), Šveicarija (7), Turkija (7), Austrija (7), Sakartvelas (5), Portugalija (5), Rumunija (4), Slovakija (4), Anglija (4), Lenkija (3), Italija (3), Čekija (3), Albanija (3), Kroatija (3), Prancūzija (3), Danija (2), Belgija (2), Ukraina (2), Slovėnija (2), Vengrija (2), Škotija (2), Serbija (1).

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img