2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

EURO 2024 ketvirtfinalis: Prancūzija nugalėjo Portugaliją po baudinių serijos

Privalai perskaityti

EURO 2024 pirmenybėse sužaistos antrosios ketvirtfinalio rungtynės. Dvikovoje tarp Portugalijos ir Prancūzijos komandos žiūrovai nesulaukė įvarčių per pagrindinį laiką bei pratęsimą, todėl rungtynių likimą sprendė baudinių serija. Joje triumfavo Prancūzija, iškovodama pergalę rezultatu 1:0.

Abi rinktinės rungtyniavo drausmingai ir daug progų nebuvo. Žaidimas kiek suaktyvėjo antrajame kėlinyje, tačiau žaidėjams pritrūko tikslumo. Baudinių serijoje vienintelis suklydo Joao Felixas iš Portugalijos – jo smūgis pataikė į virpstą, taip leidžiant prancūzams iškovoti pergalę ir žengti į pusfinalį.

Šios rungtynės parodė stiprią abiejų komandų gynybą, tačiau Prancūzija pasinaudojo vienintele klaida ir pelnytai šventė pergalę.