2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Lietuvos derbį laimėjusios tinklininkės D. Kvedaraitė ir J. Kovalskaja Estijoje žengė į ketvirtfinalį

Privalai perskaityti

Rakverėje (Estija) vykstančiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre startavo keturios Lietuvos poros. Trys iš jų pateko į atkrintamąsias varžybas.

Puikiai turnyre rungtyniauja Danielės Kvedaraitė ir Jekaterinos Kovalskajos duetas. Jis sėkmingai įveikė kvalifikaciją, o ketvirtadienį laimėjo abu grupės mačus, taip iškovodamas tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį.

B grupės pusfinalyje D. Kvedaraitė su J. Kovalskaja 2-0 (23:21, 13:21, 15:11) palaužė austres Franziską Friedl ir Anją Trailovič. Kitame pusfinalyje dar viena Lietuvos pora Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės 2-0 (21:12, 21:14) nepaliko vilčių estėms Evai Liisai Kuivonen ir Liisai-Lottai Jurgenson.

Intriguojančiame Lietuvos komandų derbyje grupės finale D. Kvedaraitė ir J. Kovalskaja 2-1 (17:21, 21:13, 15:13) įveikė seseris Grudzinskaites. Pastarosios atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio.

Atrankoje savo jėgas išbandė, bet jau pirmajame rate nesėkmę patyrė Skalvė Križanauskaitė ir Dominyka Naudužaitė.

Vyrų turnyro C grupės pusfinalyje lietuviai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius 2-0 (21:15, 21:18) įveikė estus Urmą Piiką ir Dmitrijų Korotkovą bei grupės finale penktadienį ryte susitiks su vokiečiais Robinu Sowa ir Maximilianu Justu.

Bendrą turnyro Estijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. eurų.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img