2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Nyderlandų rinktinė įveikė Turkiją ir pateko į EURO 2024 pusfinalį

Privalai perskaityti

Nyderlandų futbolo rinktinė po atkaklios kovos EURO 2024 ketvirtfinalyje 2:1 įveikė Turkijos futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Rungtynės prasidėjo aktyviai – Memphis Depay‘us jau pirmojo kėlinio pradžioje atliko keletą pavojingų smūgių, tačiau pasižymėti nepavyko. 35-ąją minutę Sametas Akaydinas puikiu smūgiu galva nuginklavo Nyderlandų vartininką, išvesdamas Turkijos rinktinę į priekį 1:0. Nepaisant Nyderlandų pastangų, per likusį pirmojo kėlinio laiką jiems nepavyko sukurti itin pavojingų progų ir išlyginti rezultato.

Antrajame kėlinyje Arda Guleris galingai smūgiavo baudos smūgio metu, tačiau kamuolys skriejo visai greta vartų. Nyderlandai palaipsniui didino spaudimą prie Turkijos vartų ir tai galiausiai davė vaisių – 70-ąją minutę Stefanas de Vrij smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Vos po šešių minučių, 76-ąją minutę, Mertas Mulduras nukreipė kamuolį į savus vartus, ir Nyderlandai išsiveržė į priekį 2:1. Nepaisant intensyvaus turkų šturmo, jiems išsigelbėti nepavyko.

Šios rungtynės atnešė ir keletą statistinių įdomybių. Nyderlandai per 2024 metus jau praleido keturis įvarčius po varžovų pakeltų kampinių, kas yra didžiausias skaičius per vienerius kalendorinius metus nuo 1992 m. Pirmą kartą nuo 1994 m. pasaulio čempionato Nyderlandai praleido pirmąjį rungtynių įvartį trejose skirtingose rungtynėse didžiajame turnyre. S.de Vrij šiose rungtynėse pelnė savo pirmąjį įvartį atstovaudamas Nyderlandams nuo 2015 m. kovo 31 dienos, kai buvo įmušęs į Ispanijos vartus.

Nyderlandų rinktinė į Europos čempionato pusfinalį pateko šeštą kartą istorijoje. Tik Vokietijos rinktinė yra tai padariusi dažniau – net devynis kartus. EURO 2024 pusfinalyje Nyderlandai susitiks su Anglija, kuri ketvirtfinalyje eliminavo Šveicariją.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img