2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

MMA Bušido Kovos Narve Sugrįžta Rugsėjį: KOK pristato „MMA BUSHIDO‘93” Turnyrą Rugsėjo 21-ą dieną Vilniuje

Privalai perskaityti

Vienas prestižiškiausių mišrių kovos menų renginių Lietuvoje, MMA Bušido, sugrįžta į Vilnių. Rugsėjo 21 dieną TwinsBet arenoje įvyks ilgai lauktas MMA Bušido turnyras aštuonkampyje kurį pristato KOK organizacija. Šis ypatingas sporto įvykis sutrauks pajėgiausius Lietuvos bei pasaulio MMA kovotojus bei MMA sporto fanus.

Pastaraisiais metais išaugęs susidomėjimas UFC kovomis aštuonkampyje sugrąžina Lietuvą į kovos menų epicentrą. Mišrūs kovos menai (MMA) – tai pilno kontakto kovinė sporto šaka, kurioje derinami smūgiavimo ir imtynių ant žemės elementai, apimantys įvairių dvikovinių sporto šakų technikas.

Lietuvos Bušido Federacija, gyvuojanti nuo 1999 turi ilgametę patirtį šioje srityje.  Lietuvos Bušido ringe užaugo ir savo pasiekimais Lietuvą garsino ir vis dar garsina tokie kovotojai kaip Kęstutis Smirnovas, Egidijus Valavičius, Marius Žaromskis, Julija Stolerenko, Ernesta Kareckaitė, Sergeij Greičiho, Tomas Pakutinskas, Teodoras Aukštuolis, Remigijus Kazočiūnas, Tadeušas Cholodinskis, Ignas Barysas, Remigijus Morkevičius, Valentinas Golubovskis, Raimondas Krilavičius, Mindaugas Smirnovas, Rokas Stambrauskas ir daugelis kitų. Šie kovotojai dalyvavo prestižiniuose turnyruose, tokiuose kaip UFC, PRIDE, RIZIN, SHOOTO, ZST, BELLATOR, STRIKEFORCE, K-1, DREAM ir daugybėje kitų Japonijoje, JAV ir Europoje.

Lietuvos Bušido Federacija (LBF) aktyviai bendradarbiauja su Japonijos MMA organizacijomis ir yra pasirašiusi strateginius partnerystės susitarimus su PFL ir BELLATOR MMA organizacijomis. Šie susitarimai, apimantys ir sportininkų mainus, sudaryti vieninteliu tikslu pakelti kovotojų lygį ir tobulinti jų meistriškumą. Netolimoje ateityje numatomas bendras LBF ir PFL organizacijų projektas, kuris turėtų įvykti Vilniuje.

 „MMA BUSHIDO‘93 turnyras yra puiki proga ne tik pamatyti aukščiausio lygio kovas, bet ir pajusti ypatingą sporto atmosferą. Renginio metu galėsite iš arti stebėti intensyvias ir dinamiškas kovas, pajusti kovos menų dvasią ir palaikyti stipriausius ir savo mėgstamus kovotojus. Jau žinoma, kad rugsėjo 21-ąją dieną vyks titulinė kova, kurioje dalyvaus Raimondas Krilavičius. Šiuo metu vyksta derybos su Bellator MMA atstovais dėl jo varžovo parinkimo.

Rugsėjo 21-ą dieną Vilniuje bušido narve vyksiantis „MMA BUSHIDO‘93“ turnyras žada būti įspūdingas ir kupinas adrenalino. Nepraleiskite progos tapti šio didžiojo sporto renginio dalimi ir patirti tikrąją kovos menų magiją TwinsBet arenoje !

Bilietai: www.bilietai.lt

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img