2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Anglija po dramatiškos kovos pelnė vietą EURO 2024 finale

Privalai perskaityti

Trečiadienio vakarą Vokietijoje vykstančiame EURO 2024 čempionato antrajame pusfinalyje Anglijos rinktinė, po įtemptos ir dramatiškos kovos, 2:1 įveikė Nyderlandų rinktinę. Lemiamą įvartį 90-ą minutę pelnęs Ollie Watkinsas įvedė Angliją į antrą iš eilės Europos čempionato finalą, kuriame jie susitiks su Ispanijos rinktine.

Rungtynių pradžioje Nyderlandų rinktinė žengė į priekį dėka Xavi Simonso. Jis perėmė kamuolį iš Declano Rice‘o ir fantastišku smūgiu iš už baudos aikštelės ribų dešine koja nuginklavo Anglijos vartininką – 1:0. Vos po septynių minučių Anglijos rinktinė atsakė pavojingu išpuoliu. Bukayo Saka smūgis buvo blokuotas, tačiau Harry Kane‘as mėgino pataikyti kamuolį ore, bet susidūrė su Nyderlandų gynėju Denzelio Dumfriesu. Po VAR peržiūros buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį pats H.Kane‘as sėkmingai realizavo – 1:1.

Rungtynių eiga išliko įtempta. Philas Fodenas atsidūrė Nyderlandų baudos aikštelėje ir pergudravo kelis gynėjus bei vartininką, tačiau D.Dumfries sugebėjo numušti kamuolį nuo vartų linijos. Olandai atsakė pavojinga ataka, kai D.Dumfries smūgiavo galva ir pataikė į vartų virpstą. Anglijos rinktinė taip pat turėjo progų, bet Fodeno smūgis pataikė į virpstą.

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo atsargus, ir abi komandos neturėjo daug galimybių pasižymėti. Tačiau 90-ą minutę Ollie Watkinsas, rungtynių pabaigoje pasirodęs po keitimo ir iki šiol čempionate žaidęs vos daugiau nei 20 minučių, atliko įspūdingą smūgį į tolimąjį vartų kampą, užtikrindamas Anglijai pergalę ir išvesdamas komandą į euforiją – 2:1. Watkinsas savo įvartį pelnė 89 min. 59 sek., kas yra vėliausias pergalingas įvartis Europos čempionatų ir Pasaulio taurių istorijoje (išskyrus pratęsimus). Be to, tai buvo vienintelis Anglijos rinktinės smūgis į vartų plotą antrajame kėlinyje.

Dabar Anglijos rinktinė laukia finalo, kuriame susitiks su Ispanijos rinktine, ir tikisi pakartoti sėkmę iš ankstesnių čempionatų.

4o

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img