Lietuvos teniso čempionatas Vilniuje: Klaudija Bubelytė ir Edas Butvilas – nugalėtojai

Privalai perskaityti

Šeštadienį Vilniuje finišavo Lietuvos teniso čempionatas. Dėl lietaus finalinės kovos iš Bernardinų sodo aikštyno buvo perkeltos į SEB areną, todėl sportininkams teko greitai persiorientuoti nuo grunto dangos prie kietos („hard“).

Ketvirtą kartą Lietuvos čempione tapo antroji šalies raketė Klaudija Bubelytė (WTA-653). Ji finale po atkaklios kovos 6:7, 7:5, 6:4 įveikė kitą Lietuvos moterų rinktinės narę Patriciją Paukštytę (WTA-713). Antrajame sete P. Paukštytė pirmavo 5:4 ir buvo per geimą nuo pergalės, tačiau K. Bubelytė nepasidavė, sugebėjo išgelbėti setą, o vėliau triumfuoti ir trečiajame. Antrojo seto pradžioje P. Paukštytė patyrė traumą, tačiau subintavus koją, ji kovą pratęsė.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Anastasija Adeikytė 6:1, 6:1 nugalėjo Austėją Vasiliauskaitę. Moterų turnyre varžėsi 17 tenisininkių.

Vyrų vienetų turnyro finale Edas Butvilas (ATP-420) 7:5, 6:0 įveikė Pijų Vaitiekūną (ATP-1845). Tai yra antrasis E. Butvilo Lietuvos teniso čempiono titulas.

spot_img
spot_img
Naujausios

MKL sezono uždaryme – Europos čempiono sveikinimai ir jo sūnaus triumfas

Raudondvario dvare iškilmingai uždarytas  jubiliejinis 25-asis Moksleivių krepšinio lygos („LIDL-MKL“) sezonas. Apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti ir apdovanoti visi lygos sezono...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img