E.Ulanovas: „Turime tokius gerbėjus, didžiausia pagarba jiems“

Privalai perskaityti

Tautvydas Kubilius, Krepsinis.net

„Betsafe-LKL“ trečiosiose rungtynėse Kauno „Žalgiris“ 80:86 nusileido Vilniaus „Rytui“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.

Vienu iš retų „Žalgirio“ spindulių tapo Edgaras Ulanovas, per 26 minutes surinkęs 16 taškų (1/1 dvitaškio, 4/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 4 atkovotus, 2 perimtus ir 2 prarastus kamuolius, 2 pražangas bei 21 naudingumo balą.

Po rungtynių puolėjas, rūbinėje sulaukęs žurnalistų, apsiribojo itin trumpu mačo apibendrinimu.

„Labai malonu, kad turime tokius gerbėjus, esame palaiminti, kad žaidžiame tokiame klube ir kovojame dėl titulo. Turime tokią galimybę ir tokius gerbėjus, didžiausia pagarba jiems. Ką jie turėjo matyti pirmoje pusėje – tiesiog gėda. Kiekvienas iš mūsų šitoje rūbinėje prisiimame atsakomybę už šiandienos pirmą pusę“, – teigė „Žalgirio“ kapitonas.

Gerbėjų palaikymo „Žalgiriui“ netrūko – į rungtynes susirinko 12,2 tūkstančio aistruolių, trimis tūkstančiais daugiau nei serijos starte.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Kauno „Žalgirio“ gretas papildė Sabenas Lee

Nuo ateinančio sezono pradžios Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkės tiek NBA, tiek ir Eurolygos patirties turintis Sabenas Lee. Su 26-erių metų...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img