Veisiejuose – naujas trasos rekordas ir atkakli kova triatlone

Privalai perskaityti

Savaitgalį vaizdingoje Veisiejų aplinkoje įvyko ketvirtas ir priešpaskutinis Lietuvos triatlono taurės (LTT) etapas, subūręs beveik 350 dalyvių. Olimpinėje distancijoje triumfavo „TRItono“ atstovas Mantas Jablonskis, trasą įveikęs per 1 val. 56 min. 3,7 sek. ir pasiekęs naują rekordą. Tai jau trečioji sportininko pergalė šiame sezone. Vos 22 sek. atsilikęs antras finišavo praėjusių metų čempionas Marijus Butrimavičius, trečias – Tadas Lukauskis.

Moterų varžybose nugalėjo Inga Aukselytė („TRItonas“) – 2 val. 25 min. 10 sek. Ji aplenkė Viktoriją Kalvelytę ir nuolatinę šio sezono prizininkę Wilmą Manberger. Sprinto distancijoje pirmas buvo Radoslavas Lajevskis, moterų tarpe greičiausia – Žydrė Alaunytė-Ambrozė.

Iš viso sportininkai varžėsi įvairiose rungtyse – nuo „Tri-Fun“ iki vaikų distancijų, kuriose triumfavo Kristupas Tamutis, Liepa Tamutytė, Jokūbas Levickas ir Vakarė Pšitulskytė.

Bendroje įskaitoje tarp vyrų toliau pirmauja M. Butrimavičius, tarp moterų – W. Manberger, o klubų rikiuotėje lyderio poziciją išlaiko „TRItonas“. Lemiamas, penktasis LTT etapas vyks rugsėjo 6 dieną Druskininkuose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Kauno „Žalgirio“ gretas papildė Sabenas Lee

Nuo ateinančio sezono pradžios Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkės tiek NBA, tiek ir Eurolygos patirties turintis Sabenas Lee. Su 26-erių metų...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img