„Lituanica“ – antrus metus iš eilės Lietuvos beisbolo čempionai

Privalai perskaityti

Sekmadienį baigėsi Lietuvos beisbolo čempionato didžiojo finalo serija, kurioje susitiko Kauno „Lituanica“ ir Utenos „Titanai“. Laikinosios sostinės atstovai dar kartą įrodė savo pranašumą – finalinėje serijoje iki dviejų pergalių triumfavo bendru rezultatu 2:0 ir antrus metus iš eilės tapo Lietuvos čempionais.

Vos vieną pralaimėjimą reguliariajame sezone patyrusi Willo Swindlingo treniruojama „Lituanica“ finalo kovose neklydo. Šeštadienį VDU Valdo Adamkaus sporto centre kauniečiai pranoko uteniškius rezultatu 8:3, o sekmadienį išvykoje Utenoje užsitikrino pergalę 6:2.

Mažajame finale Virmido Neverausko vadovaujama BK „Vilnius“ komanda serijoje iki dviejų pergalių pranoko lygos debiutantus „Vilties liūtus“. Abi rungtynės vyko VDU Valdo Adamkaus sporto centre, o serijos nugalėtojai paaiškėjo po dviejų susitikimų – vilniečiai šventė pergales 10:8 ir 14:8.

Nors nacionalinis čempionatas jau baigėsi, Lietuvos beisbolo atstovų laukia dar didesnis iššūkis. Rugsėjo 20-ąją Milane startuosiančiame Europos čempionate Lietuvos rinktinė pirmą kartą istorijoje kovos tarp stipriausių senojo žemyno komandų. Grupės etape lietuvių varžovais taps Graikijos, Italijos ir Šveicarijos rinktinės.

spot_img
spot_img
Naujausios

N.Williamsas-Gossas po pirmosios pergalės finale: „Uždavėme rungtynių toną“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo LKL, kurią remia „Betsson“, finalo seriją sutriuškindami Utenos „Juventus“ ekipą (107:75). Po rungtynių savo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img