Marius Adomaitis startavo Europos motokroso čempionato etape Švedijoje

Privalai perskaityti

Sekmadienį Švedijoje baigėsi pasaulio motokroso čempionato etapas, kurio metu surengtos ir Europos čempionato EMX 250 klasės lenktynės. Jose tarp dalyvių pasirodė ir lietuvis Marius Adomaitis, važiavęs „Honda“ motociklu.

Pirmąsias lenktynes M. Adomaitis baigė 25-oje vietoje, o antrosiose finišavo 31-as. Pirmame važiavime nugalėjo ispanas Francisco Garcia („Kawasaki“), antras buvo latvis Janis Martinis Reisulis („Yamaha“), trečias – vengras Noelis Zanoczas („Honda“). Antrose lenktynėse triumfavo N. Zanoczas, antras dar kartą finišavo J. M. Reisulis, o F. Garcia šįkart užėmė trečiąją vietą.

Bendroje sezono įskaitoje M. Adomaitis kol kas nepatenka tarp sportininkų, turinčių taškų – jų jau yra surinkę 57 lenktynininkai. Lyderių trejetą sudaro J. M. Reisulis (431 taškas), N. Zanoczas (404) ir F. Garcia (364).

EMX 250 klasės dalyvių dar laukia du Europos čempionato etapai – Nyderlanduose ir Turkijoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

MKL sezono uždaryme – Europos čempiono sveikinimai ir jo sūnaus triumfas

Raudondvario dvare iškilmingai uždarytas  jubiliejinis 25-asis Moksleivių krepšinio lygos („LIDL-MKL“) sezonas. Apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti ir apdovanoti visi lygos sezono...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img