Europos rinktinė nusileido parodomajame turnyre Kinijoje

Privalai perskaityti

Kinijoje sekmadienį finišavo parodomasis kontinentinės teniso taurės turnyras, kuriame varžėsi Europos ir likusio pasaulio rinktinės. Paskutinę varžybų dieną Europos komandai dar vilties suteikė monakietis Valentinas Vacherot, kuris 6:3, 7:6 nugalėjo kiną Zhizhen Zhang, tačiau moterų vienetuose Tokijo olimpinių žaidynių čempionė Belinda Benčič 3:6, 4:6 pripažino Kazachstano atstovės Elena Rybakina pranašumą.

Paskutiniame vyrų vienetų mače italas Flavio Cobolli 3:6, 4:6 nusileido rusui Andrey Rublev, o Europos rinktinės neišgelbėjo ir lenkė Iga Swiatek. Ji kartu su V. Vacherot mišrių dvejetų mače 4:6, 4:6 pralaimėjo A. Rublevui ir E. Rybakinai.

Dalis šio turnyro dalyvių, tarp jų ir I. Swiatek, iš Kinijos iškart keliaus į Australiją, kur jau sausio 2 dieną startuos pirmasis oficialus 2026 metų ATP ir WTA sezono turnyras – United Cup.

spot_img
spot_img
Naujausios

N.Williamsas-Gossas po pirmosios pergalės finale: „Uždavėme rungtynių toną“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo LKL, kurią remia „Betsson“, finalo seriją sutriuškindami Utenos „Juventus“ ekipą (107:75). Po rungtynių savo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img