M. Paulikienė ir A. Raupelytė Kinijoje iškovojo sidabrą

Privalai perskaityti

Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė Kinijoje vykusiame „Beach Pro Tour Challenge“ turnyre iškovojo sidabro medalius. Siamene surengtame finale lietuvės po dramatiškos 55 minučių kovos 1:2 (15:21, 21:19, 14:16) nusileido amerikietėms Alexis Durish ir Audrey Koenig.

Antrajame sete traumą pajutusiai M. Paulikienei prireikė medicininės pertraukėlės, tačiau sugrįžusios į aikštę lietuvės pademonstravo charakterį ir išplėšė lemiamą trečią setą. Vis dėlto jo pabaigoje sėkmingiau sužaidė JAV sportininkės.

Už antrąją vietą Lietuvos duetui atiteko 760 pasaulio reitingo taškų ir 13 tūkst. JAV dolerių prizas. Tai – pakartotas geriausias M. Paulikienės ir A. Raupelytės rezultatas „Challenge“ serijos turnyruose.

Fotonuotrauka: Lietuvos Tinklinio Federacija.

spot_img
spot_img
Naujausios

N.Williamsas-Gossas po pirmosios pergalės finale: „Uždavėme rungtynių toną“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo LKL, kurią remia „Betsson“, finalo seriją sutriuškindami Utenos „Juventus“ ekipą (107:75). Po rungtynių savo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img