„Arsenal“ nutraukė 22 metų prakeiksmą: Londonas vėl čempionų viršūnėje

Privalai perskaityti

Po 22 metų laukimo Arsenal pagaliau susigrąžino Premier League titulą. Mikelio Artetos komanda po trijų iš eilės sezonų, baigtų antroje vietoje, šįkart pagaliau peržengė finišo liniją pirmi.

Sezonas nebuvo lengvas – traumų krizės, VAR kontroversijos ir skaudūs kluptelėjimai nuolat kėlė abejonių. Tačiau „Arsenal“ vis atsitiesdavo. Didžiulį vaidmenį suvaidino Viktoras Gyökeresas, tapęs puolimo lyderiu, o standartinės situacijos virto tikru komandos ginklu.

Lemiamu momentu tapo pavasaris, kai po pralaimėjimo Manchester City atrodė, jog titulas slysta iš rankų. Vis dėlto „kanonieriai“ atlaikė spaudimą ir finišavo čempioniškai.

Gegužės 18-ąją „Emirates“ stadione Kai Havertzo įvartis prieš Burnley galutinai įtvirtino istorinį triumfą. Šiaurės Londone čempioniška šventė sugrįžo po daugiau nei dviejų dešimtmečių.

Fotonuotrauka: arsenal.com

spot_img
spot_img
Naujausios

N.Williamsas-Gossas po pirmosios pergalės finale: „Uždavėme rungtynių toną“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo LKL, kurią remia „Betsson“, finalo seriją sutriuškindami Utenos „Juventus“ ekipą (107:75). Po rungtynių savo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img