Anthony Joshua po draugų netekties grįžta į ringą

Privalai perskaityti

Buvęs pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas Anthony Joshua atvirai pripažino, kad po dviejų artimų draugų – Sina Ghami ir Latifo „Latz“ Ayodele – žūties automobilio avarijoje Nigerijoje svarstė apie savo ateitį, tačiau nusprendė tęsti karjerą. Pasak brito, šiandien jo motyvacija yra „didesnė nei jis pats“ – jis nori būti šalia žuvusiųjų šeimų ir pagerbti draugų atminimą.

36-erių Joshua liepos 25 dieną Saudo Arabijoje sugrįš į ringą kovoje su albanu Kristianu Prenga. Ši dvikova laikoma pasirengimu vienai laukiamiausių sunkiasvorių kovų – susitikimui su Tysonu Fury, kuris planuojamas vėliau šiais metais.

Nepaisant skaudžių išgyvenimų, Joshua teigia, kad boksas jam tapo savotiška terapija ir padeda judėti pirmyn. Britas tikina esantis stipresnis nei bet kada anksčiau – ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Jeigu Joshua įveiks Prengą, bokso gerbėjai pagaliau gali sulaukti ilgai lauktos superkovos su Tysonu Fury, apie kurią kalbama jau ne vienerius metus.

Fotonuotrauka: KRQE.

spot_img
spot_img
Naujausios

N.Williamsas-Gossas po pirmosios pergalės finale: „Uždavėme rungtynių toną“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo LKL, kurią remia „Betsson“, finalo seriją sutriuškindami Utenos „Juventus“ ekipą (107:75). Po rungtynių savo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img