2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Karatė turnyre Lenkijoje – lietuvių laimėjimai

Privalai perskaityti

Lietuvos pilno kontakto karatė sportininkai iškovojo sėkmingus rezultatus tarptautiniame „Carpathia Cup“ turnyre Lenkijoje.

Dalyvaujant 725 sportininkams iš 84 klubų, lietuviai pasiekė lietuviškus finalus ir iškovoję 16 čempionų titulų vaikų, jaunimo ir senjorų kategorijose. Taip pat lietuviai triumfavo penkis kartus suaugusiųjų varžybose.

Žygimantas Šniaukas laimėjo vyrų svorio kategorijoje iki 85 kg, o Viktorija Dambrauskaitė nugalėjo moterų svorio kategorijoje iki 50 kg.

Lietuvių sportininkai pasižymėjo ir kitose svorio kategorijose, kuriose pasiekė finalus ir įveikė stiprius varžovus.

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...