2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Ernesta Kareckaitė bandys prasibrauti į UFC

Privalai perskaityti

MMA Bushido kovotoja, atstovaujanti “Fighterland” klubą Ernesta Kareckaitė toliau siekia aukštumų sporte. Tai bus trečioji Lietuvių kilmės kovotoja, dalyvausianti UFC.

Ekspertai lygina E. Kareckaitę su Amerikos lietuve R. Namajūnas, ir pranašauja Ernestai pergalę prieš Kazachstano atstovę.

Antradienį „First Round MGMT“ paskelbė oficialų pranešimą, kuriame tvirtinama, kad E. Kareckaitė, turinti 4 pergales, 0 pralaimėjimų ir 1 lygiasias, rugsėjo 26-ąją susikaus su Kazachstano kovotoja Sora Rakhmonova. S.Rakhmonova, kuriai už nugaros taip pat 4 pergalės ir vienas pralaimėjimas, pastaruoju metu buvo matoma Kazachstano „Naiza Fighting Championship“ turnyruose. Šiais metais ji buvo pastebėta UFC, kuomet techniniu nokautu nugalėjo Valeriją Karyginą.

E. Kareckaitė savo meistriškumą paskutinį kartą įrodė Vilniuje vykusiame „KOK 110 Mega Series“ turnyre, kikbokso kovoje triumfuodama prieš lenkų kovotoją Iloną Wojdą.

Abi kovotojos žengs į oktagoną Las Vegase esančiame „Apex“ centre, „Dana White’o Contender Series“ turnyre. Jei E. Kareckaitė laimės šią kovą, jai atsivers galimybė pasirašyti kontraktą su UFC organizacija. Laukia įtempta ir emocinga kova, o MMA bendruomenė tikisi įspūdingo pasirodymo iš abiejų kovotojų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img