2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Ričardas Berankis neįveikė pusfinalio Kinijos ATP „Challenger“ serijos turnyre

Privalai perskaityti

Šeštadienį vykstančiame Kinijoje ATP „Challenger“ serijos „Zhangjiagang International Challenger“ vyrų teniso turnyre geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-254) pusfinalyje po beveik dviejų valandų kovos nepateko į finalą. Jis pralaimėjo 1:6, 6:3, 3:6 prancūzui Terence‘ui Atmane‘ui (ATP-218).

Pirmasis setas buvo akivaizdus – prancūzas Terence Atmane dominavo aikštelėje. Tačiau antrojo seto metu R. Berankis atgavo savo formą ir pasinaudojo savo patirtimi, išlygindamas rungtynių rezultatą. Vis dėlto trečiajame sete prancūzas vėl išsiskyrė ir, laimėjęs vieną Berankio padavimų seriją, išlaikė pranašumą iki pabaigos.

Nors Berankis ir nepateko į finalą, jo pastangos buvo įvertintos – už pasirodymą pusfinalyje jis gavo 3780 JAV dolerių bei 30 ATP reitingo taškų. Reikėtų pažymėti, kad „Zhangjiagang International Challenger“ turnyro prizų fondas siekia 80 tūkst. JAV dolerių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img