2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvis Gediminas Grinius Šlovingai Finišavo „UTMB Mont-Blanc“ Varžybose

Privalai perskaityti

Šį savaitgalį Monblane (Prancūzija) finišavo vienos prestižiausių kalnų bėgimo varžybų – „UTMB Mont-Blanc“. Lietuvis Gediminas Grinius išsiskyrė ne tik savo asmeniniais pasiekimais, bet ir savo ištverme.

G. Grinius triumfavo 40-44 metų amžiaus grupėje, finišuodamas per 23 val. 31 min. 32 sek. Tarp visų 2814 dalyvių Gedimino vieta buvo 26-a.

Gediminas Grinius „UTMB Mont-Blanc“ varžybose dalyvavo jau septintą kartą, o iki finišo liniją jis pasiekė jau ketvirtąjį sykį.

Pirmąją ir antrąją vietas varžybose užėmė amerikiečiai Jimas Walmsley (19 val. 37 min. 43 sek.) ir Zachas Milleris (19:58.58), o trečias finišavo prancūzas Germainas Grangier su rezultatu 20:10.52.

Varžybose dalyvavo dar trys lietuviai – Ramūnas Grumbinas, Marius Dijokas ir Marius Kazlauskas, kurie šiuo metu juda finišo link. Tačiau Valerijus Cvetkovas, dėl nežinomų priežasčių, turėjo pasitraukti iš varžybų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Mykolas Alekna triumfuoja „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ varžybose

Lietuvos disko metikas Mykolas Alekna laimėjo aukso medalį WA kontinentinio turo bronzinėse varžybose „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img