2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvių trijulė pasirengusi Maroko ralio iššūkiams

Privalai perskaityti

Spalio 12-18 dienomis Maroke vyksiančiame finaliniame Pasaulio ralio reido čempionato etape „Rallye du Maroc“, Lietuvos komanda, sudaryta iš Vaidoto Paškevičiaus, Slavomiro Volkovo ir Gyčio Gaspariūno, pasirengusi parodyti savo gebėjimus sunkvežimių kategorijoje. Tai bus paruošiamasis etapas prieš 2024 metų Dakaro ralį Saudo Arabijoje.

„Šiose varžybose planuojame išbandyti atnaujintą čekų komandos „Fesh Fesh“ sunkvežimį „Tatra Jamal“, – teigia komandos pilotas V. Paškevičius. Praėjusiame Dakaro ralyje techninės problemos stabdė lietuvių komandą, tačiau jie sugebėjo įveikti visas kliūtis ir triumfavo paskutinėje greičio ruožo dalyje. „Šiemet tikimės, kad sunkvežimis veiks puikiai, o Maroko ralyje išbandysime jo galimybes“, – priduria V. Paškevičius.

Pasak komandos, praėjusio Dakaro ralio technines problemas sukėlė klaidingas variklio programavimas. „Į Maroko ralį vykstame su tikslu išbandyti sunkvežimio galimybes. Jei viskas vyks sklandžiai, tikimės gerai pasirodyti ir konkuruoti su pasaulio čempionais“, – sako V. Paškevičius.

Nepaisant techninių pasiekimų, finansinės problemos kelia rūpestį. „Dėkojame mūsų rėmėjams, įmonėms „Stareka“, „Constra“ ir „Deigas“ už jų paramą, tačiau dar ieškome pagrindinio partnerio artėjančiam Dakaro ralyje“, – pažymi V. Paškevičius.

Maroko ralyje lietuvių komandos sunkvežimis startuos su 509 numeriu, konkuruodamas su kitais devyniais sunkvežimiais, tarp kurių yra ir tokie vairuotojai kaip Janusas Van Kasterenas, Martinas Macikas bei Tomas Vratny.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img