2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Dvikova Mančesterio arenoje: Tommy Fury pries KSI

Privalai perskaityti

Šeštadienį Mančesterio arenoje Didžiojoje Britanijoje įvyko įdomi bokso dvikova, kurioje profesionalus boksininkas 24 metų Tommy Fury (10-0) susitiko su žinomu „youtuber” ir reperiu 30 metų Olajide Williamu Olatunji, kuris yra žinomas pagal pseudonimą KSI (1-1). Nors T. Fury turėjo daugiau profesionalaus bokso patirties, dvikova vyko neįprastai.

Kova vyko pagrindinėje vakaro kovoje, ir ji buvo pastebimai skirtinga nei įprastos profesionalaus bokso dvikovos. Vykstant kovai dominavo klinčas, o tai buvo nesitikėta, atsižvelgiant į Fury patirtį. Teisėjai nubalsavo daugiausiai 57-56, 57-56, ir 57-57, teigdami, kad T. Fury laimėjo daugumos balsu. Nepaisant to, iš T. Fury buvo atimtas taškas dėl smūgių į pakaušį.

T. Fury į ringą žengė su šeimos parama, įskaitant savo tėvą ir trenerį Johną Fury bei brolį, WBC sunkiasvorių čempioną Tysoną Fury.

Dvikova prasidėjo itin aktyviai su daug „laukinių” smūgių. Abiejų kovotojų dažnai susidurdavo artimame kontakte, o likus minutei iki pirmojo raundo pabaigos KSI prireikė pertraukėlės po to, kai T. Fury trenkė į pakaušį. Antrajame raunde situacija kartojosi, ir T. Fury vėl atliko smūgį į pakaušį, už kurį buvo atmestas taškas.

Klinčai tęsėsi penktajame raunde, su T. Fury bandančiu atlikti smūgį, o KSI pasirūpino perėjimu į artimą poziciją. Daugybę kartų teisėjas turėjo skirti kovotojus. Po kovos KSI pareiškė, kad tai buvo vagystė, ir išreiškė norą revanšo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img