2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

Lionelis Messi Neplanuoja Grįžti Žaisti Į Europą

Privalai perskaityti

Žinomas futbolo žvaigždė Lionelis Messi, neseniai iškovojęs savo aštuntąjį „Ballon d‘Or“ apdovanojimą, oficialiai paneigė gandus apie galimą grįžimą žaisti į Europą. Interviu su prestižiniu prancūzų sporto žurnalu „L’Equipe“, Messi pabrėžė, kad jo karjera Europoje yra pasibaigusi.

Messi patvirtino, kad jokių planų palikti Majamio „Inter“ komandą artimiausiu metu nėra ir minčių apie grįžimą į Europą svarstyti neketina. Argentinietis išreiškė dėkingumą už „nepaprastą karjerą Europoje“ ir įvardijo laimėjimus kaip svajonių išsipildymą.

Nepaisant ankstesnių norų grįžti atstovauti „Barceloną“, Messi pripažino, kad tai nebuvo įmanoma dėl įvairių priežasčių. Dabar jis visą dėmesį skiria karjerai JAV, kur planuoja tęsti žaidimą Majamio klube.

Kalbėdamas apie 2026 m. pasaulio čempionatą, Messi nevyniojo žodžių į vatą – dalyvavimas jam atrodo nepasiekiamas dėl tada būsimo amžiaus, tačiau jis nenuleidžia rankų ir sako, kad „pamatysime, kaip bus“.

Lionelio Messi pareiškimas padeda atsakyti į spekuliacijas apie jo ateitį ir patvirtina, kad ši futbolo legenda nusprendė savo žaidimo karjerą tęsti ne Europoje, bet naujame žemyne.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img