2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Skambus pareiškimas iš Maslobojevo priešininko : “Garantuoju nokautą, garantuoju ugnį”

Privalai perskaityti

Lapkričio 18-ą dieną kovos menų sporto bendruomenės gerbėjų dėmesys bus nukreiptas tik į Lietuvą, kur išskirtinio KOK MEGA SERIES  „HERO’S” turnyro pagrindinėje vakaro kovoje susitiks KOK ir GLORY čempionas Sergėjus Maslobojevas “Kuvalda” ir Anglijos  čempionas  Rhysas Brudnell “Bruza”.

Brudnell pasižymi įspūdingu profesionalių kovų rekordu – 17 pergalių, iš kurių 14 pasiektos nokautais ir 2 pralaimėjimai. Kovotojas garsėja puikiais bokso įgūdžiais ir aštriais smūgiais. Jis pasiryžęs įrodyti savo vertę prieš Sergėjų, kuris savo ruožtu garsėja techniniu meistriškumu ir taktiniu mąstymu.

Nekantriai laukdamas dvikovos, Bruza siunčia žinutę:„Sveiki, čia Bruza iš Jungtinės Karalystės. Aš atskrisiu į gražiąją šalį – Lietuvą. Lapkričio 18-ą dieną kovosiu KOK HERO’S prieš Maslobojevą. Esu pasiruošęs labiau negu reikia. Šįkart iškelsiu jam rimtą kovą, nė žingsnio atgal. Garantuoju nokautą, garantuoju ugnį. Pasirūpinkite, kad būtumėte ten ir stebėtumėte. Susitikime ten.”

Šie žodžiai neabejotinai kursto aistras ir didina intrigą prieš dvikovą, kuri bus ne tik psichologinis išbandymas, bet ir testas jų fiziniams gebėjimams. Tai ne tik galimybė pamatyti aukščiausio lygio sportininkus, bet ir proga pajusti kas yra tikrieji kovos menai. Nepraleiskite progos būti šio įspūdingo renginio dalimi.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt, daugiau informacijos bushido.lt.

Video: https://youtu.be/ngWkKMjlL24

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img