2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

Vaidotas Žala ir „Mažylis+” ruošiasi 2024 Dakaro raliui su „X-raid” komanda

Privalai perskaityti

Vaidotas Žala, lietuvių lenktynininkas, ruošiasi dalyvauti 2024 metų Dakaro ralyje su nauju automobiliu „Mažylis+”. Po sudėtingo praėjusio Dakaro, kai komanda patyrė finansinių sunkumų, jie nusprendė patobulinti techniką ir padidinti patikimumą. „Mažylis+” atitinka T1+ kategorijos specifikacijas, yra platesnis, turi didesnę pakabos eigą ir naudoja atsinaujinančių šaltinių degalus, sumažindamas CO2 emisiją.

Vaidotas Žala ir jo šturmanas Paulo Fiuza startuos „X-raid” komandos sudėtyje, kurie turės prieigą prie atsarginių dalių ir techninės pagalbos. Šis startas pažymės pirmą kartą, kai komanda bus pilnai integruota į „X-raid” struktūrą.

Žala ir Fiuza turi puikų tarpusavio santykį ir puikiai bendradarbiauja. Paulo Fiuza yra žinomas kaip vienas geriausių šturmanų Dakaro ralyje.

2024 metų Dakaro ralis prasidės sausio penktą dieną Alulos mieste Saudo Arabijoje ir praeis per apie penkis tūkstančius sportinių kilometrų. Šie lenktynininkai pasirengę kovoti su stipria konkurencija ir siekti gero rezultato.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img