2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Labdaringas Teniso Turnyras Vilniuje: „Išpildyk Svajonę su HOMA“

Privalai perskaityti

Vilniuje vyko labdaringas teniso turnyras „Išpildyk svajonę su HOMA“, organizuotas „TennisPassion“ ir remiamas nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Homa Group“. Renginys buvo skirtas padėti sunkiai gyvenantiems vaikams Lietuvoje, kur, remiantis Valstybės duomenų agentūros statistika, apie 17 proc. vaikų gyvena skurde.

Turnyro metu ne tik varžytasi dėl pergalių, bet ir surinkta lėšų projektui „Vaikų svajonės“. Šis projektas yra tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų ir geros valios žmonių, siekiančių įgyvendinti skurdžiose šeimose augančių vaikų svajones. „TennisPassion“ vadovė Daiva Labunskienė džiaugėsi dideliu dalyvių ir žiūrovų susidomėjimu, kuris leis išpildyti daug vaikų svajonių.

„Homa Group“ vadovė J. Kveselaitė teigė, kad šiais metais įmonė nusprendė Kalėdas pasitikti kitaip, skirdama kalėdinių dovanų biudžetą projektui „Vaikų svajonės“. Tai yra dalis jų įsipareigojimo kurti pilietišką ir neabejingą visuomenę.

Tarp žinomų dalyvių buvo Lietuvos teniso rinktinės buvęs narys Domantas Šakinis, verslininkai ir advokatai. Pernai projektas „Vaikų svajonės“ padėjo išpildyti beveik 18 tūkst. vaikų svajones, ir šių metų turnyras tikisi viršyti šį skaičių.

Organizacija SOS vaikų kaimai pabrėžia, kad pastaruosius metus sunkumus patiriančių šeimų skaičius Lietuvoje auga, ypač tarp vienišų tėvų, auginančių vaikus. Tokiu būdu renginiai kaip šis teniso turnyras tampa ne tik sporto švente, bet ir svarbiu indėliu į socialiai pažeidžiamų grupių gyvenimo pagerinimą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img