2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

„Hegelmann“ išsaugojo gynybos ramstį, „Kauno Žalgiris“ pasipildė saugu

Privalai perskaityti

Vienas ryškiausių pastarųjų dviejų „Hegelmann“ sezonų legionierių Samuelis Odeoyibo ir toliau vilkės Kauno rajono klubo marškinėlius.

30-metis vidurio gynėjas iš Nigerijos pratęsė sutartį su mėlynai baltais ir vėl bus vienas iš pagrindinių gynybos ramsčių.

Per 69 praėjusio ir užpraėjusio sezonų rungtynes futbolininkas pelnė 7 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Dar du tikslius smūgius S. Odeoyibo pridėjo 2022 metų LFF taurės varžybose, o labiausiai įsiminė gynėjo įvartis išlyginęs rezultatą LFF taurės finale.

Anksčiau su mėlynai baltais kontraktą pratęsė austras Denisas Bošnjakas ir brazilas Hugo Figueredo. Klubą jau papildė penki nauji futbolininkai – Douglasas Cruzas, Arijus Bražinskas, Kipras Olšauskas, Matas Vareika ir Artemas Ščedras.

***

Į treniruočių stovyklą Kipre „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas atvyko turėdamas dar vieną naują komandos narį. Nuo šiol oficialiai žalgiriečiu save vadinti gali 22-ejų metų Davidas Martinas Anane.

Iš Ganos kilęs atakuojantis dešiniojo krašto saugas pastarąsias dvi savaites dalyvavo „Kauno Žalgirio“ peržiūroje ir žaidė kontrolinėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ bei Gargždų „Banga“.

Afrikietis praėjusiame sezone rungtyniavo pajėgiausioje kaimyninės Latvijos futbolo lygoje, kur vilkėjo „Liepaja“ marškinėlius.

Per sezoną Latvijoje greičiu ir technika pasižymintis futbolininkas sužaidė 22 rungtynes, įmušė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Čia esu viskuo patenkintas, ypač treniruočių sąlygomis. „Kauno Žalgiris“ yra profesionali komanda, jos žaidimo stilius man labai tinka, o kai mane taip maloniai priėmė, iškart supratau, kad man tai gera vieta. Iš manęs sirgaliai gali tikėtis įvarčių, rezultatyvių perdavimų ir kovos dėl šio logotipo“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

„Cheetah“ klube Ganoje karjerą pradėjęs saugas iš pradžių persikėlė į „Vista“ ekipą, o iš ten labai greitai patraukė į Daniją – Kopenhagos „Fremad Amager“ klubą. 

„Kauno Žalgirio“ klube D. Anane vilkės 11-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img