2024/05/08 - Trečiadienis
No menu items!

Airinė Palšytė Iškovojo Pergalę Udinėje

Privalai perskaityti

Udinės mieste (Italija), vykusiose „World Athletics“ kontinentinio turo „Iššūkio“ serijos lengvosios atletikos varžybose, Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė pasiekė pirmąją vietą. Palšytė, įveikusi 1 metrą 88 centimetrus aukščio kartelę trečiuoju bandymu, tapo varžybų nugalėtoja, nepaisant trijų nesėkmingų bandymų peršokti 1 metrą 92 centimetrus.

Varžybose, kuriose dalyvavo 12 moterų šuolininkių į aukštį, Palšytė įrodė savo pranašumą ir techninį meistriškumą. Ji pirmuoju bandymu sėkmingai įveikė 1 metrą 78 centimetrus, o trečiuoju bandymu – 1 metrą 85 centimetrus, prieš pasiekdama savo laimėjimą 1 metras 88 centimetrai.

Antrąją vietą šiose varžybose iškovojo turkė Buse Savaskan, pasiekusi 1 metrą 85 centimetrus, tuo pat metu užėmusi ir trečiąją vietą italė Aurora Vicini taip pat peršoko 1 metrą 85 centimetrus, tačiau dėl kitų bandymų skaičiaus teko tenkintis trečiąja vieta.