2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Ukrainos Teniso Žvaigždė Marta Kostiuk Apie Tenise Nesuvestas Griežtesnes Sankcijas Rusams ir Baltarusiams

Privalai perskaityti

21 metų Ukrainos teniso žaidėja Marta Kostiuk, pasaulio reitinge šiuo metu užimanti 32-ąją vietą, atvirai kalba apie teniso pasaulio reakciją į Rusijos ir Baltarusijos žaidėjų dalyvavimą tarptautiniuose turnyruose. Kostiuk pažymi, kad, prasidėjus karui, teniso bendruomenės reakcija buvo labai įvairi – nuo šoko iki panikos ir baimės. Tačiau ji pati, nejaučianti baimės, nepabūgo kalbėti atvirai, manant, kad tenisininkėms reikėjo susivienyti ir aiškiau išreikšti bendrą poziciją. „Tiesiog tenisininkės turi didelius ego ir kiekviena galvoja, kad jos nuomonė yra teisingiausia,” – sako Kostiuk, paaiškindama, kodėl bendras sprendimas nebuvo priimtas.

Marta Kostiuk yra vienintelė Ukrainos tenisininkė, kuri atsisakė vykti į turnyrus šalių agresorių teritorijoje, remdamasi savo šeimos patriotiškumu ir asmenine istorija, susijusia su Maidanu 2014 metais. „Mano šeima yra labai patriotiška,” – pasakoja Kostiuk, akcentuodama, kad jos pozicija dėl Rusijos ir Baltarusijos žaidėjų buvo aiški nuo pat pradžių.

Kostiuk taip pat minėjo incidentą su baltarusė Viktorija Azarenka, po kurio jautėsi nusivylusi savo elgesiu. Nors prieš mačą su Azarenka buvo didelė įtampa dėl to, ar Kostiuk paspaus varžovei ranką, po mačo abiejų tenisininkių raketėmis mušimas sukėlė atsiprašymą iš Kostiuk pusės, nes ji vis dar gailisi savo veiksmų.

Kostiuk taip pat paminėjo, kad po mačų, kai ji nespaudžia rankų rusių ir baltarusių žaidėjams, gauna daug negatyvių žinučių. Be to, ji trumpai pakomentavo tautietės Valerijos Strachovos, kuri žaidžia kartu su rusių žaidėjomis ir treneriais, elgesį, sakydama, kad Strachova net gali siekti Rusijos pilietybės.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šarūnas Pacevičius UCI varžybose Lenkijoje – 8-as, o Justinas Pavlovas – 11-as

Šeštadienį, balandžio 20-ąją, Lenkijoje surengtų 21-ųjų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso varžybų „Rusza Peleton“ (UCI III kategorija) ir pirmajame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img