2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Lietuvio Pijaus Vaitiekūno Pasirodymas Tunise Baigėsi

Privalai perskaityti

21-erių Lietuvos tenisininkas Pijus Vaitiekūnas, ATP reitinge užimantis 1854-ąją vietą, trečiadienį baigė savo pasirodymą ITF serijos vyrų teniso turnyre Tunise. Lietuvis pirmajame pagrindinio etapo mače susitiko su turnyro aštuntąja rakete vokiečiu Florianu Broska (ATP-805) ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 2:6, 1:6 per 65 minutes.

Vaitiekūnas mačo pradžioje rodė užuominas apie galimą iniciatyvos perėmimą, susikurdamas „break pointą“ trečiajame geime. Vis dėlto, tai buvo jo vienintelė reali galimybė perimti varžovo padavimus viso mačo eigoje. Vokiečio dominavimas tapo akivaizdus nuo pirmojo seto šeštojo geimo, per kurį Broska laimėjo keturias Vaitiekūno padavimų serijas.

Nepaisant ankstyvo pasitraukimo iš turnyro, Vaitiekūnas parodė solidų pasirodymą kvalifikacijoje, kurioje nugalėjo visus tris savo varžovus. Jis įveikė italą Francesco Liucci (ITF-671) rezultatu 6:2, 6:0, ispaną Hugo Sanchezą Muelą 6:2, 6:3 ir dar vieną italą Nicolo Consonni (ATP-1688) 6:4, 6:2. Už šį pasirodymą lietuvis gavo 2 ITF vyrų vienetų reitingo taškus ir 156 JAV dolerius prizinio fondo.

Pijaus Vaitiekūno pasirodymas Tunise baigėsi, nes jis neplanuoja dalyvauti dvejetų varžybose. Turnyro prizų fondas sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, o Vaitiekūnas, nors ir nepasiekė aukštų turnyro etapų, vis dėlto įgijo vertingos patirties ir šiek tiek papildė savo reitingo taškus bei prizinį sąskaitą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img