2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Gimnastas R. Tvorogalas iškovojo kelialapį į trečiąsias karjeroje olimpines žaidynes

Privalai perskaityti

Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo kelialapį į trečiąsias iš eilės olimpines žaidynes. Šeštadienį pasibaigusiose Pasaulio sportinės gimnastikos taurės varžybose lietuvis pratimų ant skersinio rungtyje užėmė antrąją vietą, o būtent dvi pirmąsias pozicijas užėmę sportininkai pelnė bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Antrąją vietą bendroje Pasaulio taurės įskaitoje R. Tvorogalas išsaugojo Dohoje (Kataras) vykstančiame paskutiniame, ketvirtajame, varžybų etape. Pratimų ant skersinio rungties finale jis užėmė antrąją vietą. Lietuvio pasirodymas buvo įvertintas 14,700 taško.

Pirmąją vietą užėmė taivanietis Chia-Hung Tangas (15,133 tšk.). Jis triumfavo ir bendroje Pasaulio taurės įskaitoje pratimuose ant skersinio. Trečiąją vietą Dohoje užėmė brazilas Arthuras Mariano (14,533 tšk.). Atrankoje lietuvio pasirodymas buvo įvertintas 14,066 taško ir šešta vieta. Finale varžėsi aštuoni gimnastai.

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse R. Tvorogalas galės startuoti ir daugiakovėje. Lietuvos gimnastas yra dalyvavęs Rio de Žaneiro ir Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Šiuo metu vietą Lietuvos olimpinėje rinktinėje yra užsitikrinę 29 sportininkai.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img