2024/05/19 - Sekmadienis
No menu items!

Žalgiriečiai namuose nepaliko vilčių svečiams iš Kėdainių

Privalai perskaityti

Kauno „Žalgirio“ (25-3) komanda iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje sutriuškino Kėdainių „Nevėžio–Optibet“ (8-20) krepšininkus 102:78 (32:15, 29:21, 23:21, 18:21).

Per pirmąsias 6 žaidimo minutes „Žalgiriui“ taškus rinko tik Laurynas Birutis (7 taškai) ir du tritaškius pataikęs Keenanas Evansas (8 taškai), o kauniečiai iškart atsiplėšė 15:6. Kevarriusas Hayesas dėjimu drebino krepšį, po 5 taškus pelnė Edmondas Sumneris ir Brady Manekas – 27:13. Pirmąjį kėlinį užbaigė Luko Lekavičiaus tritaškis ir E.Sumnerio prasiveržimas – 32:15.

B.Manekas pasižymėjo tritaškiu, L.Birutis pelnė dar 4 taškus, o tada tikrą šou surengė Demetre Riversas, kuris pelnė 12 taškų, ir „Žalgirio“ persvara augo iki 52:27. Trečiąjį savo tritaškį smeigė B.Manekas, prieš didžiąją pertrauką nuo baudų metimo linijos neklydo L.Lekavičius, Edgaras Ulanovas ir Danielius Lavrinovičius – 61:36.

Vos per 2 trečiojo kėlinio minutes žalgiriečiai rinko 10 taškų, kai D.Riversas pataikė iš toli, 5 taškus pelnė Dovydas Giedraitis, įdėjo Rolandas Šmitas – 71:39. Vėliau K.Hayesas įmetė iš vidutinio nuotolio, D.Riversas krovė kamuolį iš viršaus, tritaškį pataikė K.Evansas, E.Sumneris rinko 4 taškus, iš po krepšio įmetė L.Birutis – 84:57.

Ketvirtąjį kėlinį atidarė B.Maneko dvitaškis ir R.Šmito perdavimas K.Hayeso dėjimui – 88:63. L.Lekavičius įmetė dvitaškį, D.Riversas pataikė dar du tritaškius, K.Hayesas sumetė baudas, o Tomas Dimša tolimu metimu pelnė komandos 100-ąjį tašką (101:72). Galutinis rungtynių rezultatas – 102:78.

„Žalgiris“: D.Riversas 23 (6/10 trit., 2 per. kam.), L.Birutis 13 (8 atk. kam.), B.Manekas 13 (4 rez. perd.), E.Sumneris 11 (4 rez. perd.), K.Evansas 11, K.Hayesas 9 (2 per. kam.), L.Lekavičius 7, D.Giedraitis 5, T.Dimša 3, D.Lavrinovičius 3, E.Ulanovas 2 (4 rez. perd.), R.Šmitas 2 (6 rez. perd., 3 blk.).

„Nevėžis–Optibet“: S.McNeilas 21, A.Ebo 20 (10 atk. kam., 11 rez. perd., 2 per. kam.), Z.Watermanas 19 (2 per. kam.).