2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Du klubai atsisveikino su strategais

Privalai perskaityti

„Panevėžio“ futbolo klube įvyko pasikeitimai – vyr. trenerio pareigas abipusiu susitarimu paliko Gino Lettieri. Ekipos vairą laikinai perims komandos trenerio asistentu iki šiol dirbęs Dainius Gleveckas.

„Apgailestaujame, kad nepavyko pradėti šio sezono taip, kaip planavome. Pastaruoju metu komandos žaidimas ir rezultatai netenkino nei klubo vadovybės, nei komandos sirgalių.

Sprendimas nebuvo lengvas, bet kartu su treneriu nutarėme, kad dabartinėje situacijoje tai geriausias sprendimas klubui. Dėkojame Gino už darbą, už pasiektus įspūdingus laimėjimus bei linkime sėkmės tolimesnėje trenerio karjeroje“, – sakė komandos direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Treneris iš Italijos prie komandos vairo stojo 2022-ųjų sezono pabaigoje ir kartu su komanda iškovojo bronzos medalius. 2023 metų sezone pasiektas istorinis „TOPsport A lygos“ čempionų titulas, o 2024-ųjų sezono pradžioje – „TOPsport LFF Supertaurė“.

Artimiausias rungtynes „Panevėžio“ futbolininkai prieš Kauno rajono „Hegelmann“ komandą „Aukštaitijos“ stadione žais gegužės 18 dieną, šeštadienį. 14-ojo turo dvikovos pradžia – 18 val.

***

Vilniaus rajono „TransINVEST“ komandą abipusiu susitarimu paliko vyr. treneris Donatas Vencevičius su asistentu Tomašu Byško. Dėkojame treneriams už darbą ir linkime jiems sėkmės.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img