2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

G.Dilytė Europos imtynių čempionate pralaimėjo lenkei ir liko penkta

Privalai perskaityti

Baku vykstančiame Europos imtynių U23 čempionato mažajame finale Gabija Dilytė (50 kg) rezultatu 2:5 nusileido lenkei Natalijai Edytai Walczak ir šiais metais liko penktoje vietoje.

Pirmuosius taškus varžovė iškovojo, privertusi Gabiją žengti už kilimo praėjimais į kojas (0:3). Dar taškas buvo prarastas po mėginimo atlikti numušimą abipusiame sukibime.

Antroje dvikovos dalyje Gabija suaktyvėjo, bet vėl neapdairiai užžengė už kilimo (0:4). G. Dilytė nenuleido rankų ir toliau ieškojo taškų. Aktyvumas davė vaisų, lenkė buvo nublokštą į parterį (2:5), tačiau kitiems veiksmams laiko nepakako.

Visi Gabijos Dilytės rezultatai:

WW – 50 kg 3-5 v. Gabija DILYTĖ – Natalia Edyta WALCZAK (POL) 2:5 (POL) 2:5.

WW – 50 kg 1/2 Finalo Gabija DILYTĖ – Zehra DEMIRHAN 4:6

WW – 50 kg 1/4 Finalo Gabija DILYTĖ – Aida KERYMOVA (UKR) 7:3

Ketvirtadienį Laura Stanelytė (53 kg) ir Ineta Dantaitė (62 kg) burtų valia startavo nuo ketvirtfinalių etapo.

Laura Stanelytė (53 kg) pusfinalio imtį 0:7 pralaimėjo azerbaidžanietei Elnurai Mammadovai ir penktadienį kausis dėl čempionato bronzos su Viktoryia Volk.

Tuo tarpu pirmas L. Stanelytės ketvirfinalio kėlinukas kovoje prieš bulgarę I. Binkovą buvo be ypatingos minties ir techninių veiksmų. Abi atletės žvalgėsi ir vengė rizikos.

Į antrą dalį Laura suskubo po dešimtadalio sekundės nuo teisėjo startinio švilpuko – dar poilsiaujanti varžovė pakibo aukštai ant šiaulietės pečių ir dribo ant kilimo dvitaškiu skrydžiu. Nuo šios akimirkos prasidėjo visiškas Lauros dominavimas tiek stovimoje padėtyje, tiek parteryje. Likus 30 sek. iki dvikovos pabaigos, murkdoma bulgarė palūžo ir, esant rezultatui 3:11, švarią pergalę mentėmis šventė L. Stanelytė.

Lauros Stanelytės rezultatai:

WW – 53 kg 3-5 v. Laura STANELYTĖ – Viktorya VOLK (neutr.)

WW – 53 kg 1/2 Finalo Laura STANELYTĖ – Elnura MAMMADOVA (AZE) 0:7

WW – 53 kg 1/4 Finalo Irena Georgieva BINKOVA (BUL) – Laura

STANELYTĖ 3:11 (pergalė mentėmis)

imtynes.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img