2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Anglijos ir Slovėnijos lygiųjų drama EURO 2024 C grupėje

Privalai perskaityti

Antradienį EURO 2024 čempionate baigėsi C grupės kovos, kuriose paskutinėse rungtynėse Anglijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 0:0 su Slovėnija. Nors Anglija dominavo aikštėje, kontroliuodama kamuolį net 71 proc. laiko ir atlikusi 12 smūgių (iš kurių 3 buvo į vartų plotą), o Slovėnija turėjo tik 4 smūgius (iš kurių 1 buvo į vartų plotą), nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti.

Kita C grupės dvikova tarp Danijos ir Serbijos taip pat baigėsi lygiosiomis, todėl Anglija užėmė pirmą vietą grupėje. Slovėnija, po matematinės analizės, liko trečioje pozicijoje. Vis dar neaišku, su kuo Anglija susitiks aštuntfinalyje, taip pat neaišku, ar Slovėnija taps viena iš keturių geriausių trečią vietą užėmusių komandų.

Šiame čempionate C grupės rungtynės pasižymėjo lygiųjų gausa – per 9 susitikimus tik vienos rungtynės baigėsi pergale, o iš viso buvo įmušti tik 7 įvarčiai. Anglijai tai buvo jau septintosios lygiosios 0:0 per 41-ą Europos čempionato rungtynę, o Slovėnija net 83 proc. savo rungtynių šiame čempionate sužaidė lygiosiomis (5 iš 6), kas yra aukščiausias procentas iš visų dalyvavusių komandų.

Anglija dabar neįveikta jau 14-oje grupių etapo rungtynių Europos čempionatuose (8 pergalės, 5 lygiosios). Paskutinį kartą jie pralaimėjo grupės etapo rungtynes 2004 metais Prancūzijai (1:2).

Šiuo metu geriausia trečią vietą užėmusi komanda yra Nyderlandai (4 taškai), antroje vietoje – Slovakija (3 taškai), trečioje – Slovėnija (3 taškai), ketvirtoje – Vengrija (3 taškai). Tuo tarpu Kroatija, surinkusi tik 2 taškus, nebeturi galimybių patekti tarp keturių geriausių trečią vietą užėmusių komandų ir baigė savo pasirodymą čempionate.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img